Завтра у Львові стартує ватерпольний турнір пам’яті Вадима Мартинчика

14 грудня 18:00
Переглядів: 72
Водне поло

З 15 по 17 грудня у Львові відбудеться міжнародний турнір з водного поло серед юнаків 2002 року народження та молодших, присвячений пам’яті Вадима Мартинчика.

Окрім господарів змагань команди ДЮСШ №3, участь у другому меморіалі відомого плавця, ватерполіста та тренера Вадима Мартинчика візьмуть такі команди, як ДЮСШ Одеса, збірна Харківської області та «Нептун» Лодзь (Польща).

Усі матчі турніру відбудуться у байсені «Динамо», що на вулиці Вітовського, 51.

Що цікаво, на турнір до Львова приїде титулований Віктор Берендюга –вихованець львівського «Динамо», майстер спорту міжнародного класу, дворазовий чемпіон Європи, бронзовий призер Олімпіади-1988 в Сеулі. Уже тривалий час Віктор Берендюга мешкає у Лодзі і навчає дітей азів гри у водне поло. До Львова відомий у минулому ватерполіст приїде, як головний тренер польської команди.

Довідка

Вадим Терентійович Мартинчик (10.01.1934 – 1.09.2010) багато років був одним із керівників львівського фізкультурно-спортивного товариства «Динамо». Його знали як відомого плавця і ватерполіста, чемпіона і рекордсмена країни, члена збірної команди СРСР з плавання і водного поло, авторитетного тренера і арбітра, заслуженого тренера України, заслуженого працівника фізичної культури і спорту.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: