Збаразькі борці поповнили скарбничку нагород

31 травня 19:17
Переглядів: 170
Вільна боротьба

Шість медалей вибороли збаразькі спортсмени на Всеукраїнському турнірі «Волинські тигри», який відбувся 14 травня у Шумську Тернопільської області.

Переможцями стали вихованці ФСК «Чемпіон» (тренери − Петро та Євген Королі, Олександр Шафранський) Арсен Цар (вагова категорія 35 кг) і Андрій Ткач (38 кг).
«Срібло» на цей раз вибороли Влад Хариш (24 кг), Богдан Бастюк (32 кг), Олег Ключка (42 кг), Юрій Вовк (35 кг).

Збаражани випробовували свої сили і в Херсоні, де 17-20 травня відбувся чемпіонат України з вільної боротьби.

− Усі шанси перемогти на цих важливих і престижних змаганнях, − відзначив тренер хлопців Петро Король, − мав Андрій Хариш. Проте увійти до числа чемпіонів йому, на мою думку, завадила у першу чергу, необ’єктивність суддів і, звичайно, свою роль зіграв характер. Хлопцю потрібно було проявити трохи більше сили волі і наполегливості.

Тож, сподіваюсь, досвід отриманий на чемпіонаті, Андрій обов’язково використає, зробить належні висновки і наступного разу у нього все вийде.