Збаразькі борці привезли з Варшави "золото", "срібло" та "бронзу"

10 жовтня 12:42
Переглядів: 215
Вільна боротьба

Шість призових місць вибороли наші юні борці на 14-ому Міжнародному турнірі «Меморіал Станіслава Реда», який відбувся 3-5 жовтня у столиці Польщі − Варшаві.

У змаганнях взяли участь понад півтори сотні юних спортсменів з Білорусі, Литви, Німеччини, усіх клубів Польщі, трьох українських міст − Хмельницька, Львова, Збаража.

Вихованці тренерів збаразького ФСК «Чемпіон» Петра та Євгена Королів здобули на цих престижних змаганнях одне перше, два других, два третіх і п’яте місце.
Зокрема, чергове чемпіонство здобув Андрій Ткач, який боровся серед молодших юнаків у ваговій категорії 36 кг.

Срібні медалі дістались Арсену Царю (категорія 33 кг), Олександру Бебку (категорія 42 кг), який програв лише чемпіону Білорусії.

Бронзовими медалями поповнили свій арсенал нагород Вадим Крупський (категорія 36 кг) і Влад Пожогін (51 кг). П’яте місце у Віталія Адамовича (36 кг).
Команда наших земляків під час закордонної поїздки також мала нагоду познайомитись із цікавими історичними місцями Варшави, побувала у Старому та Новому місті, у центральній частині столиці сусідньої дружної держави, порозважались у лунопарку, відчули комфорт проживання у затишному готелі та змагань в належно облаштованому спортивному комплексі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: