Збаразькі гирьовики підтвердили високий клас

12 січня 13:35
Переглядів: 209
гирі

Вчергове порадували збаразьких прихильників спорту заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу, викладач ПТУ-25 Петро Багрій та його вихованець — студент Харківської академії фізичного виховання Микола Герас.

За підсумками річної діяльності обласного ФСТ "Колос" вони визнані одними із кращих представників товариства. Зокрема, Петро Багрій увійшов у шестірку кращих тренерів, а Микола — до десятки кращих спортсменів. Ці досягнення наші земляки демонструють уже п’ятий рік поспіль, що є своєрідним рекордом Тернопілля. Ще унікальнішим є те, що Петро Федорович Багрій єдиний в області став майстром спорту, рекордсменом, чемпіоном України і багаторазовим чемпіоном світу з гирьового спорту, будучи на посаді вчителя фізкультури. У той час, як подібного росту вдається досягти тренерам спеціалізованих шкіл.

Нагадаємо, що Микола Герас, уродженець Збаражчини, колишній учень місцевого ПТУ-25 прославив наш край тим, що став триразовим чемпіоном світу, рекордсменом світу з гирьового спорту серед юніорів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: