Збаразькі гирьовики стали призерами чемпіонату України

11 березня 17:32
Переглядів: 184
гирьовий спорт

На чемпіонаті України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат 1997/99 р.н. та студентів, який відбувся 28 лютого − 1 березня у Києві, Тернопільщину представляли двоє юнаків із Збаражчини і студент ТНТУ.

Хлопці виступили у вправі двоборство (поштовх двох гир і ривок однієї гирі 24 кг). Традиційно наші спортсмени, перемігши обставини, відстояли спортивну честь Збаражчини. Не маючи практики змагань такого рівня через постійну нестачу коштів, вони все ж, зібравши в кулак волю, гідно представили наш край і випередили досвідченіших, старших суперників.

У категорії 80 кг нашу команду представляв учень 11-го класу Збаразької ЗОШ №2, вихованець РК ДЮСШ освіти (тренер Віталій Гуголь) Роман Баланюк. У поштовху Роман відірвався від суперника, який робив ставку на свій кращий ривок, та наш земляк на грані зриву шкіри на руці все ж зміг залишитись на другому місці, тобто виборов срібло.

Дуже гарне враження справив на тренерів учень 8-го класу ЗОШ №2 Богдан Тольпа (тренер Доброводівської ДЮСШ, заслужений тренер України Петро Багрій).

— Вирізняє хлопця те, — каже Петро Багрій, — що він наймолодший серед усіх юнаків — з 2001 р.н. Незважаючи на це, він досить технічно грамотно впорався з гирями 24 кг і, проявивши сильний характер у змаганні зі старшим суперником, виборов друге місце. Змагався Богдан в категорії до 55 кг і лише трьох балів йому не вистачило, щоб виконати норматив І дорослого розряду. Тож два срібла на таких престижних змаганнях це обнадійлива обставина, щоб тренуватись ще з більшою віддачею. Ще одним підтвердженням того, що збаразька школа гирьового спорту готує якісних спортсменів є те, що вихованець Петра Багрія, сьогодні третьокурсник Львівського військового училища Володимир Дишкант минулого тижня у Нікополі в Кубку України виборов з гирями 32 кг срібло серед юніорів і бронзу серед дорослих. У даний час спортсмен виступає за Львів.

— Хочу висловити вдячність, — відзначив Петро Багрій, — міському голові Збаража Роману Полікровському та народному депутату Михайлу Головку, які допомогли коштами нашим спортсменам на поїздку до Києва для участі у чемпіонаті України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: