Збаразькі гирьовики відзначились в Угорщині "золотом" і "бронзою"

14 липня 20:52
Переглядів: 265
гиря

Чемпіоном світу серед ветеранів став майстер спорту міжнародного класу, заслужений тренер України Петро Багрій. Це високе звання наш земляк здобув на світовій першості з гирьового спорту, що відбулась в угорському місті Печ на початку липня. А його вихованець Роман Порохняк завоював на цьому чемпіонаті бронзову медаль.

Загалом, турнір в Угорщині зібрав понад 140 учасників із 13 країн світу. Україну на світовій першості представляли 30 спортсменів, і серед них - збаражанин Петро Багрій та Роман Порохняк із села Шили Збаразького району.

Змагання проводились за довгим циклом, який вважається найважчою вправою в гирьовому спорті. Серед ветеранів 55-59 років Петро Багрій, піднявши дві 24-кілограмові гирі 83 рази, став переможцем у категорії до 90 кг. Також спортсмен взяв участь в естафеті, виступивши у складі збірної ветеранів з п'яти осіб, які виконували вправи по дві хвилини. Українські спортсмени набрали в сумі найбільше очок і зайняли перше місце. Таким чином, Петро Багрій отримав два «золота» − в індивідуальному заліку та естафеті. А Роман Порохняк, який виступав серед дорослих, у ваговій категорії 65 кг посів третє місце.