Збірна Івано-Франківська з волейболу - тріумфатор "Кубка АСТРУМУ-2016" серед дівчат.

14 червня 13:07
Переглядів: 247
Волейбол

З 11 по 12 червня у спортзалі Стрийської ДЮСШ міськво відбувся III міжобласний юнацький турнір - "Кубок АСТРУМУ-2016" серед дівчат 2002 р.н і молодші.

Організаторами цього турніру виступили: Стрийська ДЮСШ міськво, медична клініка "Аструм" та Стрийська міська організація партії "Воля". Цей турнір пройшов за фінансової підтримки медичної клініка "Аструм" та Стрийської міської організації партії "Воля". Честь Стрия у цих змаганнях захищали юні вихованці Стрийської ДЮСШ міськво (на фото, тренер - Микола Столярський). У цих змаганнях взяли участь 8 волейбольних команд, які за жеребом були розподілені на дві групи:

"А": Жидачів - 6 очок,"ДЮСШ"(Стрий) - 4 очка, "Автомобіліст" (Львів) - 2 очка, Ковель - 0 очок

"Б": Івано-Франківськ - 6 очок, Дрогобич - 4 очка, "Пума" (Львів) - 2 очка, Червоноград - 0 очок.

Команди, які посіли у своїх групах перше місце на пряму виходили у фінал а команди, які були другими боролися за 3-є місце і так далі.

На урочистій церемонії відкриття усіх учасників привітали: голова Стрийської міської організації партії "Воля", директор медичної клініки "АСТРУМ", громадський діяч Ігор Брик, заступник директора Стрийської ДЮСШ міськво, суддя національної категорії Дмитро Шнайдер та заступник головного редактора газети "Фортуна" Михайло Олійник. Під звуки Гімну України капітани команд підняли Державний Прапор України.  Усі виступаючі побажали командам-учасницям вдалих стартів та видовищної гри. У розмові зі мною Дмитро Йосипович відзначив, що усі команди продемонстрували високий рівень підготовки, ну а переміг - найсильніший. Ось як закінчилися результати матчів у групах "А" та "Б":

Стрий - Ковель 2:0                                                   Івано-Франківськ - Дрогобич 2:1

Жидачів - Автомобіліст (Львів) 1:2                    Червоноград - Пума (Львів) 1:2

Стрий - Автомобіліст (Львів) 2:0                         Івано-Франківськ - Пума (Львів) 2:0

Жидачів - Ковель 2:0                                             Дрогобич - Пума (Львів) 2:0

Стрий - Жидачів 1:2                                                Івано-Франківськ - Червоноград 2:0

Ковель-Автомобіліст (Львів) 2:1                        Пума (Львів) - Червоноград 2:1

У фінальному матчі за титул переможця турніру збірна Івано-Франківська перемогла збірну Жидачева - 2:0. У матчі за третє місце юні дрогобицькі волейболісти у драматичному поєдинку здолала збірну ДЮСШ (Стрий) - 2:1. У матчі за 5-е місце збірна Ковеля перемогла команду "Пума" (Львів) - 2:0. І у матчі аутсайдерів львівська команда "Автомобіліст" перемогла збірну Червонограду - 2:0. 

Переможець та  призери III міжобласного юнацького турніру - "Кубок АСТРУМУ-2016" серед дівчат 2002 р.н і молодші отримали з рук організаторів турніру медалі, грамоти та вимпели.

А у четвер, 16 травня визначиться чемпіон та призери III міжобласному юнацькому турнірі - "Кубок АСТРУМУ-2016" серед юнаків, в якому прийме участь і юнацька команда хлопчаків Стрийської ДЮСШ міськво (тренер - Микола Столярський).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: