Збірна Івано-Франківської області виступила на чемпіонаті України з бодібілдингу в Черкасах

04 листопада 12:15
Переглядів: 326
бодібілдинг

1-2 листопада у Черкасах пройшов Чемпіонат України IFBB із фітнесу та бодібілдингу. Загалом у чемпіонаті України брали участь близько 300 спортсменів із 23 областей. Цікаво, що на всеукраїнській першості були присутні спортсмени з Криму, Луганської та Донецької областей.

Івано-Франківщину представляли чотири учасники. Андрій Дацишин посів четверте місце у категорії «мен-фізік» (до 178 см). Натомість Роман Прибільський завершив змагання у категорії «класичний бодібілдинг» (юніори, до 75 кг) на п’ятому місці.

У чемпіонаті України також брали участь Оксана Гулій (бодіфітнес, до 165 см) та Владислав Матейко (бодібілдинг, до 85 кг), проте пробитися до фіналу, на жаль, не вдалося.

Натомість чемпіон світу з фітнесу, франківчанин Федір Хашалов отримав на змаганнях відзнаку «Кращого спортсмена 2014 року» за версією Федерації бодібілдингу України (IFBB). Кращим тренером року, що минає, став наставник нашого земляка – Вадим Мітрюшин.

«Оскільки я переміг на чемпіонаті світу, віддав свою перемогу на чемпіонаті України у категорії «фітнес» киянину Назару Хархуну. Я виступав виключно для глядачів, щоб популяризувати свою категорію і показати рівень світового чемпіонату», - зазначив у коментарі Федір Хашалов. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: