Збірна команда депутатів Львівщини вирушає на всеукраїнські фінальні спортивні змагання

03 червня 08:30
Переглядів: 103
Депутати

6-11 червня ц.р. у м. Чорноморську Одеської області відбудуться фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед народних депутатів Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад.

До участі у цих змаганнях вирушає й збірна команда депутатів Львівщини (керівник делегації - депутат Миколаївської райради Тарас Зубрицький, представник команди заступник голови Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Ігор Власенко). Команда була сформована за результатами IV обласної Спартакіади Львівщини серед депутатів Львівської обласної ради, депутатів районних, міських, сільських та селищних рад, міських (міст обласного підпорядкування) рад, що відбулася 21 травня ц.р. після серії районних відбіркових змагань.

Загалом у змаганнях з п'яти видів спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи, шашки, змагатимуться 22 обранці Львівщини.

Склад збірної команди депутатів Львівської області:

Прізвище, ім'я, по батькові

Вид спорту

Посада

1

Сенців Іван Іванович

футзал

депутат Новосілко-Опарської сільради

2

Качмар Андрій Володимирович

футзал

депутат Крупської сільської ради

3

Качмар Орест Володимирович

футзал

депутат Крупської сільської ради

4

Кузик Роман Дмитрович

футзал

депутат Колодрубівської сільради

5

Лучечко Михайло Михайлович

футзал

депутат Миколаївської міської ради

6

Оленич Андрій Васильович

футзал

депутат Миколаївської міської ради

7

Галущак Михайло Михайлович

футзал

депутат Миколаївської міської ради

8

Оприск  Микола Петрович

футзал

депутат Миколаївської міської ради

9

Олійник Ярослав Володимирович

волейбол

депутат Жидачівської міської ради

10

Плечінь Ігор Якович

волейбол

депутат Сокальської районної ради

11

Нагірний Ярослав Дмитрович

волейбол

депутат Радехівської міської ради

12

Орловський Ярослав Юрійович

волейбол

депутат Поповецької сільської ради

13

Лисик Роман Степанович

волейбол

депутат Шнирівської сільської ради

14

Мотник Олег Богданович

волейбол

депутат Жовківської районної ради

15

Костюк Тарас Васильович

волейбол

депутат Синьківської сільської ради

16

Левицький Остап Володимирович

волейбол

депутат Миколаївської райради

17

Качарава Іван Олексійович

волейбол

депутат Жидачівської міської ради

18

Мадай Ігор Богданович

наст. теніс

депутат Пустомитівської міськради

19

Самборська Надія Григорівна

наст. теніс

депутат Журавнівської селищ. ради

20

Ільницький Ігор Якович

шахи

сільський голова с. Свидниця

21

Чумак Степан Миколайович

шашки

депутат Пустомитівської міськради

22

Шминець Оксана Євстахівна

шашки

депутат Жидачівської районної ради

Автор: Оксана Вацеба
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити