Збірна команда Львівщини "бронзовий" призер чемпіонату України з фехтування на шпагах

09 лютого 12:30
Переглядів: 164
фехтування

Останній кадетський чемпіонат України з фехтування на шпагах, який проходив 31.01.-1.02 у Києві, завершився перемогою Алли Грищук.

Безсумнівним лідером кадетського рейтингу і фаворитом цього турніру була представниця Закарпаття Дарина  Варфоломеєва, яка на момент проведення чемпіонату України вже мала у своєму активі три  «золота» і одну «бронзу» всеукраїнських змагань поточного сезону, але цього дня їй не вдалося здійнятися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани.

У півфіналах між собою зустрілися киянки Алла Грищук та Катерина Чорній, а також Дарина Варфоломеєва (Ужгород) і Катерина Мазепа (Львів). Алла Грищук без жодних  проблем перемогла Катерину Чорній із рахунком 15:9 і пройшла у фінал чемпіонату, тоді як у Дарини виникли труднощі. Узявши ініціативу на себе, Дарина почала бій із певною перевагою, поступово випереджаючи суперницю, але кілька вдалих атак Катерини зрівняли рахунок. Львів'янка впевнено йшла до перемоги, але Дарина вчасно взяла себе в руки і нанесла вирішальний укол під час невдалої атаки опонентки - 15:14.

Алла Грищук і Дарина Варфоломеєва вже зустрічалися між собою у поточному сезоні, але в півфіналі відкритого кубку Харкова. У той день сильнішою виявилась Алла, перемігши представницю Закарпаття з рахунком 15:9. Втім і на цьому турнірі Дарині не вдалося обіграти Аллу. Спочатку суперниці не квапили хід бою, ідучи укол в укол. Незабаром настав той переломний момент, коли киянка зуміла вирватися вперед, не залишивши шансів конкурентці. Поєдинок завершився перемогою Алли Грищук з рахунком 15:12.

1-го лютого дівчата продовжували змагатися, але вже в командному чемпіонаті. Кращими стали киянки (Алла Грищук, Софія Слюсарева, Ганна Чернишова, Катерина Чорній), які перемогли спочатку представниць Закарпаття (Дарина Варфоломеєва, Анастасія Лобачова, Карина Зятіна, Дар'я Анікієнко) із рахунком 43:37, а у фіналі обіграли харків'янок (Анастасія Зеленцова, Аліна Зеленцова, Дар'я Потоцька, Діана Бездітко)і з рахунком 45:34.

Найнапруженішою була зустріч команд Закарпаття та Львова (Катерина Мазепа, Олена Сало, Юлія Смірновська, Ольга Ковалишин) за «бронзу» чемпіонату, яка завершилася перемогою львів'янок із мінімальним розривом – 45:44. Команда Закарпаття відставала, але її капітан, Дарина Варфоломеєва, постійно надолужувала пропущені уколи. В останньому бою Дарина зуміла вирівняти шанси обох команд на перемогу, але вирішальний укол залишився за Катериною Мазепою.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: