Збірна команда Львівщини успішно виступила в чемпіонаті України зі спортивної акробатики

23 листопада 09:30
Переглядів: 150
Акробатика

14-18 листопада 2016 року у м. Вінниця відбувся чемпіонат України зі спортивної акробатики серед дорослих (ІІІ ранг).

Організатори змагань – Міністерство молоді та спорту України та Українська федерація гімнастики. Головний суддя змагань – В.І. Бердник (м.Миколаїв).

В чемпіонаті взяли участь 82 спортсменів – вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл Вінницької, Волинської, Дніпровської, Житомирської, Сумської, Одеської, Харківської, Львівської, Черкаської, областей та м. Києва.

Збірна команда Львівської області складалася з 15 спортсменів зі Львова та Дрогобича. Кращими у збірній області виявилися:

Серед чоловічих груп:

Владислав Кукурудз, Тарас Яруш, Юрій Пуш, Станіслав Кукурудз (м. Львів, тренер К. Кукурудз), які здобули абсолютну перемогу – 1 місце у багатоборстві, а також 1 місце у балансовій та 1 місце у темповій вправах.

Серед жіночих пар:

- Олександра Табачинська, Юлія Пилип’як (м. Дрогобич, тренери: Жгута Ж., Жгута О., Дмітрієв С.), які посіли 1 місце у багатоборстві, 1 місце у балансовій та 2 місце у темповій вправах.

- Чеботарьова Анастасія, Кіцера Ліліана (м. Львів, тренери: Голотко Б., Репіна Т.), котрі посіли 4 місце у багатоборстві, 5 місце у балансовій та 4 місце у темповій вправах.

Серед жіночих трійок

Тетяна Каськів, Софія Ісаєнко, Олеся Андріївська (м.Львів, тренери: Сениця А., Сениця М.), які посіли 4 місце у багатоборстві, 4 місця у балансовій та 4 місце у темповій вправах.

Серед чоловічих пар 

Олег Дребот, Віталій Дребот (м. Львів, тренери: Голотко Б., Репіна Т.), які посіли 6 місце у багатоборстві, 6 місце у балансовій та 7 місце у темповій вправах.

Серед змішаних пар

Яна Коверко, Ігор Дурняк (м.Львів, тренери: Сениця А., Сениця М.), які посіли 7 місце у багатоборстві, 5 місце у балансовій та 6 місце у темповій вправах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: