Збірна команда Львівщини візьме участь у Всеукраїнській спартакіаді державних службовців

19 вересня 14:28
Переглядів: 174
Спартакіада

22-25 вересня ц.р. у м. Ужгороді відбудеться фінал XVІІ Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців.

Спартакіада проводиться за ініціативи Міністерства молоді та спорту України та Національного агентства України з питань державної служби.

Збірна команда Львівської області сформована з 22 спортсменів держслужбовців, які вибороли це право за результатами обласних фінальних змагань 27 червня ц.р. з понад 140 учасників.

До складу збірної команди Львівщини увійшли працівники Львівської облдержадміністрації, Жидачівської, Турківської, Мостиської, Миколаївської, Городоцької райдержадміністрацій, Головного управління державної казначейської служби України у Львівській області, Державної казначейської служби Миколаївського, Городоцького, Стрийського районів, Стрийського та Новороздільського управлінь юстиції, фінансової інспекції Мостиського району та Держземагентства Миколаївського району.

Керівник делегації: Маріанна Вільшинська - керівник апарату Львівської облдержадміністрації, представник команди: Ігор Власенко - заступник голови Львівської обласної ради фізкультурно-спортивного товариства "Спартак".

Згідно з положенням про Спартакіаду змагання пройдуть з п'яти видів спорту: футзал, волейбол, шахи, шашки та настільний теніс.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: