Збірна команда Львівської області успішно виступила в чемпіонаті України з армспорту

01 квітня 19:03
Переглядів: 170
армспорт

Нещодавно в Харківському палаці спорту "Локомотив" завершився XXII чемпіонат України з армспорту.

У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів із 19 областей України.

Чемпіонат України дав спортсменам можливість потрапити в збірну України для участі в цьогорічному чемпіонаті Європи в Болгарії та чемпіонаті світу в Малайзії. Команда Львівської області змагалася у складі 11 спортсменів і здобула загалом 2 золотих, 2 срібних та 2 бронзові медалі.

Зокрема Назар Іваницький у змаганнях на ліву руку в категорії до 55 кг посів третє місце, а Микола Бурко в категорії до 65 кг піднявся на другу сходинку п’єдесталу, поступившись МСМК Хайсеру Ібрішеву з АР Крим.

Серед спортсменів, у кого найсильніша права рука, Назар Іваницький виборов золоту нагороду у категорії 55 кг, отримавши перемогу в напруженому фіналі з рівненським спортсменом Олексієм Микитюком. В категорії до 60 кг впевнену перемогу здобув Ігор Іваницький, здолавши у фіналі Олександра Баландіна з Донецька. Микола Бурко виборов ще одне «срібло» в категорії 65 кг, знову поступившись у фіналі досвідченому кримчанину.

У найчисельнішій жіночій категорії 55 кг, беззаперечною фавориткою, як і на ліву руку, була багаторазова чемпіонка світу Вікторія Ілюшина. Боротьба розгорнулася за друге місце між Ганною Гранатовою зі Львова та Тетяною Лифарь з Дніпропетровська. Львів'янка здолала свою суперницю в попередніх поєдинках та, зустрівшись з нею знову у півфіналі, отримала поразку і посіла третє місце.

Достойно змагалися також Михайло Гавронський (вагова категорія до 75 кг, ліва рука) – 5 місце, (права рука) – 4 місце; Юрій Плахта (категорія до 90 кг, ліва рука) – 4 місце; Ганна Гранатова (вагова категорія 55 кг, ліва рука) – 4 місце; Роман Лісний (вагова категорія до 75 кг, права рука) – 5 місце, Роман Рудницький (вагова категорія 75 кг, права рука) – 5 місце, Володимир Наумець (вагова категорія 75 кг, права рука) – 9 місце, Андрій Дмитрів (вагова категорія 90 кг, права рука) – 4 місце, Юрій Плахта (вагова категорія 90 кг, права рука) – 6 місце.

В загальнокомандному заліку збірна Львівської області посіла 5 місце, всього на 5 очок поступившись збірній Дніпропетровська. Бронзовими призерами чемпіонату України стали представники Полтавської області, срібними - спортсмени міста Києва, а переможцем змагань дванадцятий рік поспіль виявилася команда Харківської області.

Вітаємо львівських спортсменів та їхніх тренерів із вдалим виступом.