Збірна команда Львівської області з настільного тенісу виборола перше місце на Чемпіонаті України

20 листопада 13:00
Переглядів: 222
Юрій Надольний

Студент Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту Юрій Надольний виборов дві медалі чемпіонату України з тенісу настільного серед молоді у Києві. Третє місце Надольний зайняв у особистому турнірі, а в парі з іншим львів’янином Богданом Когутом виграв парний турнір чемпіонату України. У загальному заліку збірна команда Львівської області виборола перше місце.

Цікаво, що вихованець СДЮШОР «Прудкий м’яч» Юрій Надольний був дуже близьким, аби зіграти в фіналі, бо в півфінальній зустрічі проти одесита Германа Дебіжанського вів у рахунку 3:1 по партіях (до чотирьох перемог) і 8:3 у сеті. Але диво таки сталося: Юрій зарано повірив у загальну перемогу, за що його миттєво покарав суперник, котрий перехопив ініціативу, набув додаткової впевненості й «витягнув» практично програний матч – 4:3. Ця перемога у півфіналі забрала настільки багато сил, що у фіналі вихованець СДЮШОР «Прудкий м’яч», а нині представник ШВСМ Богдан Когут практично знищив суперника з Одеси.

Ще одна львів’янка Ірина Підлипна у парі з Маргаритою Прудіус виборола срібну медаль у парному турнірі, бо у вирішальній грі травмувалася.

Чемпіонат України серед молоді (м. Київ)

Особистий турнір:

1 м. – Когут Богдан (Львівська обл.),

2 м. – Дебіжанський Герман (Одеська обл.),

3 м. – Надольний Юрій (Львівська обл.) і Резніченко Остап (м. Київ)

Дівчата:

1 м. – Перебейніс Вероніка (м. Київ),

2 м. – Синицина Юлія (Херсонська обл.),

3 м. – Татьяніна Тетяна (Харківська обл.) і Башмакова Катерина (Запорізька обл.)

Парний турнір:

1 м. – Надольний Юрій (Львівська обл.) - Когут Богдан (Львівська обл.),

2 м. – Дебіжанський Герман (Одеська обл.) - Чумаченко Марк (Одеська обл.),

3 м. – Рибалка Роман (Дніпропетровська обл.) - Бачурін Максим (Дніпропетровська обл.) і Асеєв Дмитро (Харківська обл.) - Резніченко Остап (м. Київ)

Дівчата:

1 м. – Синіцина Юлія (Херсонська обл.) - Налісниковська Олена (Херсонська обл.),

2 м. – Прудіус Маргарита (м. Київ) - Підлипна (Львівська обл.),

3 м. – Татьяніна Тетяна (Харківська обл.) - Панова Анастасія (Харківська обл.) і Логвінченко Катерина (Херсонська обл.) - Федорова Юлія (Херсонська обл.)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: