Збірна Львівщини – переможець першості України з веслування на байдарках і каное

26 травня 21:13
Переглядів: 142
Веслування

Збірна команда Львівщини з перемогою повернулася додому з першості України 2017 року з веслування на байдарках і каное серед юніорів.

У місті Дніпрі завершилася першість України 2017 року з веслування на байдарках і каное серед юніорів. Для збірної команди Львівської області ці змагання виявилися надзвичайно успішними, оскільки у загальнокомандному заліку Львівська область посіла перше місце, випередивши команди господарів змагань та Вінниччини, повідомляє sport-oda.lviv.ua.

Визначальним цей чемпіонат став для веслярів Віталія Брезіцького і Василя Чедрика (обидва вихованці ДЮСШ «Добротвір»), які здобувши перемогу в байдарці-двійці на дистанції 1 000 метрів й вибороли право брати участь у у складі збірної команди України в чемпіонаті Європи серед юніорів, що відбудеться в червні в Белграді.

У рамках чемпіонату України відбулися змагання на дистанції 500 метрів для відбору на Європейський юнацький олімпійський фестиваль. Саме ця дистанція, згідно системи відбору є вирішальною для визначення учасників фестивалю. Львівщина має і тут успіх – вихованка СДЮШОР «Веслярик» байдарочниця Ілона Кушнірук здобула таке право.

А загалом веслярі Львівщини здобули в чемпіонаті України серед юніорів 17 нагород різного ґатунку. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: