Збірна Львівщини успішно виступила в національних змаганнях з легкої атлетики

04 липня 11:44
Переглядів: 161
Легка атлетика

Нещодавно на реконструйованому стадіоні «Авангард» у місті Луцьку завершився Кубок України з легкоатлетичних багатоборств та Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді.

У командному підсумку Кубку України з багатоборств збірна Львівщини посіла друге місце (125 очок), поступившись збірній Київської області (155 очок) й суттєво випередивши легкоатлетів-багатоборців Запорізької області (53 очки).

При цьому успішно у складі збірної Львівщини виступив стриянин, майстер спорту Василь Іваницький (тренер Любов Петринець), який у Кубку України з багатоборств виборов золоту нагороду в десятиборстві (7 683 очки). Активну конкуренцію йому склав Євген Дучинський (тренер Порошина О.В., Льопа Д.І.), який в особистому заліку посів 5 місце.

Перше місце в загальному заліку на чемпіонаті України серед дорослих з сумою 2 555 очок виборола збірна команда Харківської області; на другому місці команда міста Києва – 2520 очок; третє місце посіла збірна Київської області – 2348 очок. Збірна команда Львівської області в заліку серед дорослих спортсменів з загальною сумою 980 очок посіла 10 щабель, поступились лише 8 очками збірній команді Сумської області.

В чемпіонаті України серед молоді легкоатлети Львівщини вибороли 7 загальнокомандне місце. Переможцями стали збірна команда міста Києва (1725 очок), на другому місці представники Харківської області (1 635 очок), а на третьому збірна команда Дніпровської області (1 590 очок).

Серед кращих молодих легкоатлетів області варто відзначити успіх Олексія Мацкевича (тренери Калантаєвський О., Калантаєвський Ю.), який виборов титул переможця молодіжного чемпіонату України на біговій дистанції 400 метрів з бар’єрами, показавши результат 51,38 с.

Володарями срібних нагород стали: Вадим Кравчук (тренер Скалоцька М.В.) який з результатом 2,15 виборов срібну нагороду у стрибках в висоту, Тамара Євдокимова (тренери Борькін В., Федорок А.) у метанні списа з результатом (49,18 м) та Богдан-Іван Городиський (тренери Сташків М.В., Хіміон Т.В.) у бігу на дистанції 1 500 м.

Також варто відзначити трьох спортсменів, які посіли четверті місця - відповідно Степан Дем’янчук (тренери Бойчук І.В. Федоренко В.Ф.) у штовханні ядра з результатом 15,60 м; Артур Назарук (тренери Черних В.М., Пікунова М.М.) у бігові на дистанції 400 м з/б та Ільницький Андрій (тренери Лебедюк В.І., Зелінський В.А.) у стрибках у висоту.

П’ятими завершили змагання: Ігор Желем (тренери Свищ Я.С., Федорищак Р., Лемешко В.Й., Хом’як О.В.), який показав результат 9.27,29 хв.  у бігу на 3 000 м. з/п. та Наталія Сахарук (тренер Васильків Н.Л.) з результатом 5.86 м у секторі для стрибків в довжину.

Шосте місця посіли: Владислав Ляшенко (тренери Петринець Л.Р., Бобик В., Федоренко В.Ф.), який у секторі для стрибків у довжину показав результат 5,97 м; Владислав Аршинник (тренери Лебедюк В.І., Терпицька І.) з результатом 2,05 м у стрибках в висоту, Іванна Остимчук (тренери Свищ Я.С., Сазонова В.І.) у бігу на дистанції 800 м з результатом 2.12,92 хв.

Технічні результати інших спортсменів Львівщини: Юрій Трохімчук (тренери Черних В.М, Кретів О,М) показав 8 результат у забігу на дистанції 800 м, Юрій Когут (тренери Свищ Я.С., Яремко Г.) став 9 в бігу на цій же дистанції 800 м, Христина Мегасюк (тренер Пікунова М.М.) виявилася 10 у бігу на 800 м.

Лілія Коваль (тренери Свищ Я.С, Сазонова В.І.) у бігу на 100 метровій дистанції з результатом 12.90 с та Рената Механчук (тренери Свищ Я.С., Саулевич Н.В.) у бігу на 200 м з результатом 25.64 с посіли 11 місця, а Романа Харченко (тренери Свищ Я.С., Нікіфоров О., Тарнакін В.В., Тарнакіна О.Б.) у бігу на 200 метрів з результатом 25.64 с у підсумку стала 12-ю.