Збірна Львівщини – віце-чемпіон України 2014 року у командному заліку з ушу-саньда

02 березня 14:37
Переглядів: 225
ушу

З 31 січня по 2 лютого ц.р. в м. Бровари (Київська область) відбувся чемпіонат України з ушу-саньда (змішані бойові мистецтва). На ці змагання з’їхалися 332 спортсмени з 16 областей України. Честь збірної Львівщини на цьому чемпіонаті представляли вісім спортсменів стрийського бійцівського клубу «Хануман» (тренери -  Андрій Шапошніков та  Сергій Яровой).

У ваговій категорії до 40 кг збірну Львівщини представляв 13-річний Антон Мельник. Провівши два поєдинки, наш юний спортсмен поступився майбутньому чемпіону України. А ось у в/к до 60 кг 14-річний стриянин Святослав Гасюк став чемпіоном України, здобувши при цьому три впевнені перемоги. У в/к до 80 кг наш юний 15-річний земляк Віталій Мамчур, здобувши дві перемоги, лише у фінальному поєдинку, при рівному бої, за рішенням суддів поступився представнику збірної Київської області.

16-річний стриянин Богдан Казімірчук (в/к до 60 кг), здобувши дві перемоги, посів третє місце. Його ровесник Богдан Демчук (в/к 65 кг), здобувши також дві перемоги, замкнув чільну трійку призерів. У в/к до 75 кг 16-річний стриянин Юрій Бугрій посів друге місце, здобувши при цьому дві перемоги. Порадували своєю майстерністю і два наших найстарших спортсмени.

У в/к до 65 кг Захар Кондрат (у віковій групі +18 років) здобув дві перемоги та посів високе третє місце. У в/к до 80 кг Юрій Назарець (вікова група +18 років) виборов титул чемпіона України, здобувши при цьому три яскраві перемоги.

У загальнокомандному заліку збірна Львівської області посіла високе друге місце, поступившись тільки признаним лідерам – спортсменам з Вінниччини. Юрій Назарець, Віталій Мамчур і Михайло Сливчук, ставши чемпіонами України – 2014, автоматично потрапили у склад національної збірної команди України з ушу-саньда та здобули право представляти нашу країну на чемпіонаті Європи, який з 6 по 12 травня ц.р. відбудеться у столиці Угорщини – м. Будапешт. Побажаємо нашим юним спортсменам блискавичних перемог на усіх цьогорічних спортивних стартах.