Збірна Львівщини зі стрільби з лука перемогла на чемпіонаті України

01 лютого 10:40
Переглядів: 2030
стрільба з лука

Збірна команда Львівщини зі стрільби з лука привезла з чемпіонату України 18 нагород і стала кращою за підсумокм змагань, повідомляє у суботу, 31 січня, прес-служба Львівської ОДА.

"З 26 по 30 січня у Сумах тривав чемпіонат України зі стрільби з лука та стрільби з блочного лука в приміщенні серед дорослих спортсменів та юніорів. Після напружених змагальних баталій в активі збірної команди Львівської області – 18 нагород різного ґатунку, з яких 9 - найвищої проби, 6 - срібних та 3 - бронзові. Семеро спортсменів збірної Львівщини під час змагань виконали нормативи майстрів спорту України", - вказано у повідомленні відомства.

За результатами загальнокомандного підсумку збірна Львівщини зайняла перші місця у обидвох категоріях (олімпійський та блочний лук).

Загалом, за найвищі нагороди на чемпіонаті України змагалось 213 спортсменів, які представляли збірні команди 8 областей України та Києва. 

Змагання у Сумах стали етапом відбору до складу збірної команди України, яка й представлятиме нашу державу на чемпіонаті Європи, котрий проходитиме в місті Копер (Словенія) з 23 лютого по 1 березня 2015 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: