Збірна Тернопільської області з пляжного гандболу стала бронзовим призером Чемпіонату України

10 липня 20:22
Переглядів: 222
пляжний гандбол

З 1 до 5 липня у Черкасах тривав Чемпіонат України сезону 2014 року з пляжного гандболу. Такі змагання на одному з пляжів цього міста відбувались вперше. Виступали у них 12 команд: 6 чоловічих та 6 жіночих. Позмагатися за звання чемпіона України до Черкас завітали гандболісти з Луцька, Тернополя, Вінниці, Шостки, Херсону, Київської, Хмельницької та Одеської областей.

Тернопільщину на турнірі представляла збірна області серед чоловіків. В результаті наші спортсмени стали бронзовими призерами змагань, виконавши при цьому норматив кандидатів в майстри спорту України. За словами старшого тренера збірної області Олексія Гука, тернопільська команда вдруге бере участь у змаганнях такого рівня. В її складі виступають, в основному, студенти ТНЕУ.

А переможцем цьогорічного Чемпіонату України з пляжного гандболу стала збірна Волинської області, на другому місці - молодіжна збірна України.

Додамо, що літня версія традиційного виду спорту гандбол відрізняється від свого родоначальника: у пляжному гандболі грають по чотири гравці від кожної команди; майданчик для гри значно менший, гандболісти змагаються на прямокутнику довжиною 27х12 метрів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: