Збірна Тернопільської області з віндсерфінгу – на третьому місці у командному заліку Чемпіонату України

19 жовтня 12:00
Переглядів: 118
Олександр Тугарєв

На Київському водосховищі відбувся Чемпіонат України в олімпійських номерах програми з вітрильного спорту. Тернопільські віндсерфінгісти здобули на цій регаті золоту та срібну нагороди. Так, «золото», прийшовши першим в усіх десяти перегонах змагань та у фінальній медальній гонці, завоював майстер спорту міжнародного класу Олександр Тугарєв (студент Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ), а срібну медаль у напруженій боротьбі виборов учень школи №9, кандидат в майстри спорту Арсен Гринчак.

Відтак, бронзова нагорода дісталась його супернику з Дніпропетровська Владиславу Менделенку. Четверте місце посів ще один тернополянин - кандидат в майстри спорту Мар’ян Воловець (Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ).

За підсумками змагань збірна області з вітрильного спорту зайняла третє місце у командному заліку чемпіонату, поступившись лише командам Києва та Дніпропетровська.

Усі спортсмени - вихованці секції віндсерфінгу обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, представляють обласну ШВСМ, тренери - Олексій Нижегородов та Олександр Тугарєв (старший).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: