Збірна третього туру Екстра-ліги

23 вересня 18:19
Переглядів: 166
грицина

Третій тур Екстра-ліги подарував нам багато цікавих результатів і нових героїв. Щоправда, не всім знайшлось місце в нашій символічній п’ятірці збірників. Можна довго сперечатись, чи є такий вибір об’єктивним, але ж тим цікавіше, коли в кожного своя думка. Отож, поїхали!

Голкіпер: Юрій Савенко (ЛТК)

Гра Юрія у цьому турі вразила багатьох. Крім того, що він не дозволив натхненній молоді Урагану вразити свої ворота, ще й відзначився двічі в кінцівці матчу. Юрій останні сезони демонструє впевнену гру, чим заслуговує справедливе місце в основі… і в нашій збірній. Крім того, хочеться відмітити обох голкіперів Привату, Олександра Кожина та Романа Юдіна. Попри поразку та 7 пропущених м’ячів обидва продемонстрували, що на них можна розраховувати.

Польові гравці: Євген Рогачов (Локомотив), Михайло Волянюк (Кардинал-Рівне), Роман Бакум (Приват), Михайло Грицина (Енергія)

Насправді, дана рубрика наштовхнула мене на думку, що потрібно збирати так звану «повну збірну», комплектуючи нашу символічну команду лавкою запасних. Ми обов’язково зробимо цей крок, а поки що зустрічайте першу п’ятірку. Євген Рогачов своїм дублем знищив надії Лукасу на позитивний результат, а Михайло Грицина, отримавши стабільне місце в основі львів’ян, крім забитого м’яча виглядав просто шикарно! Щодо місце Романа Бакума, то його я б виділив за лідерські якості і бажання, яке простежується навіть коли Роман йде на зміну. А от стосовно останнього кандидата, то ніяких суперечок бути не повинно. Новачок Кардиналу Михайло Волянюк спочатку зробив хет-трик, а потім лише ціною «фолу останньої надії» спробував не дати забити супернику.

футзал

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: