Збірна українців Австрії та Німеччини виступить на Чемпіонаті Світу серед діаспори

03 травня 19:31
Переглядів: 116
ффу

На Івано-Франківщині, а саме в в Надвірній та Богородчанах в червні 2017 року пройде вже 6 за ліком Чемпіонат світу серед представників української діаспори.

Нещодавно оргомітет турніру отримав підтвердження про участь у змаганнях від Спортивно-культурного товариства "Україна Відень". Як запевнив прелставник цієї організації Юрій Марфинець  команда рохраховує на підсилення складу від українців з Лейпціга (Німеччина), щоби створити спільну збірну під назвою "Українська Європа".

На даний момент свою участь у турнірі підтвердили вже восьмеро учасників - це команди українців з Молдови, Білорусі, Іспанії, Польщі, Румунії, Ізраїлю, країн Балтії, а тепер вже Австрії та Німеччини. Зі слівголови оргкомітету Чемпіонату Світу Ігора Бокія також ведуться перемовини з представниками української діаспори Італії та ще однією командою з Молдови.

                                                                                              

Попередній чемпіонат фінішував 21 травня 2016 року на Тернопільському міському стадіоні. У поєдинку між командами Придністров'я та Білорусі з рахунком 3:0 перемогли перші. В 2015 році переможцем стала збірна українців Угорщини, яка у фінальному матчі з рахунком 5:1 переграла українських румунів.

Прес-служба чемпіонату

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: