Збірна українців Канади – перший півфіналіст чемпіонату світу серед діаспор

30 липня 22:28
Переглядів: 144
футбол

Сьогодні, 30 липня, у Тернополі, на стадіоні місцевої ДЮСШ відбувся перший півфінал III-го чемпіонату світу серед команд українських діаспор. За його підсумками, путівку до фіналу здобули українці з Канади.

У суперниках канадійців була команда Іспанії. На перший порах здавалося, що гості з-за океану здобудуть легку перемогу, адже вже до середини першого тайму рахунок був 2:0 на їх користь. Особливо красивим був другий гол. Після подачі кутового канадієць метрів з 18 в один дотик поцілив прямісінько в кут воріт. До завершення першої половини матчу суперники ще обмінялися голами і пішли на перерву за рахунку 3:1.

Однак, у другому тамі іспанці знайшли в собі сили відігратися. Спершу отримали право на цілком справедливий пенальті, якого реалізували (3:2), а незадовго зі штрафного закинули м’яч за комірець канадійському воротареві (3:3). Більше того, іспанці навіть мали змогу повести в рахунку, але в одному з епізодів нападник іспанців не зумів відзначитися в епізоді коли його одного оборонці збірної Канади забули метрів за сім до воріт. У цьому епізоді надійно зіграв кіпер команди з Канади.

А  коли основний час матчу вже добігав кінця, канадійці використали вихід віч-на-віч (4:3), тим самим здобули не просту перемогу, а з нею і путівку до фіналу.

Нагадаємо, фінальний поєдинок відбудеться 31 липня, в Тернополі, на міському стадіоні. Початок о 17.00. Вхід для вболівальників – вільний.