Збірна України на чемпіонаті Європи продовжує працювати в напруженому режимі

29 січня 23:51
Переглядів: 103
Україна футзал

Другий день перебування команди в Антверпені після сніданку розпочався з обов’язкової процедури фотографування. На неї у команди пішло близько 15 хвилин, а в невдовзі вже був час виїжджати на тренування безпосередньо на арені змагань групового етапу – «Лотто Арені».

За своєю насиченістю це тренування вже було більш наближене до ігрових навантажень. Гравці відпрацьовували певні тактичні схеми, стандартні комбінації, багато били с середньої та дальньої відстані.

В програмі середи у нашої команди запланована зустріч в представником суддівського корпусу – це ще один запланований УЄФА захід, посвячений тому, які основні вимоги будуть від арбітрів під час гри.

Від другого тренування, що стояло в розкладі попередньо, було прийняте рішенні відмовитися, до речі, саме так робила і більших інших команд. Замість цього в готелі тренерський склад проведе теоретичне заняття, на якому буде детальний розбір ігор збірної Румунії, і в тому числі і матчу Бельгія – Румунія.

З метою того, щоб футболісти не витрачали зайвих емоцій, виїзду на матчі другого ігрового дня у збірної команди не буде – в цьому для футболісті, в принципі, нема потреби. З яскравою картиною, яка панує в «Лотто Арені», вони мали нагоду ознайомитися в перший день. Щодо сьогоднішніх матчів, то, як повідомили представники УЄФА, на них всі квитки розпродані.

Не дивлячись на поразку збірної Бельгії, чемпіонат Європи продовжує викликати у місцевих глядачів неабиякий інтерес. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: