Збірна України переможно розпочала відбір на жіночий ЄвроБаскет

09 червня 20:16
Переглядів: 158
баскетбол

8 червня жіноча національна збірна України зіграла перший поєдинок кваліфікаційного турніру на чемпіонат Європи 2015 року.

Україна – Фінляндія 83:49

Попри те, що домашній матч українки проводили в Фінляндії, вони з перших секунд почувалися господарками паркету. Вже через хвилину після старту поєдинку Олеся Малашенко і Олександра Курасова допомогли збірній захопити лідерство – 4:0. Після чого розпочався спільний бенефіс Ягупової та Бережинської – Аліна закидала з передач Валерії і навпаки, і в середині першої чверті наша команда повела 14:6. Втім, успіхи в атаці не підкріплювалися вдалими діями в захисті – фінки зробили ривок 0:7, і за рахунку 14:13 Вадим Чечуро взяв тайм-аут. За останню хвилину чверті Аліна Ягупова реалізувала два дальні кидки, на першу перерву суперниці пішли за цифр 21:16.

iagupova_080614

На початку другої десятихвилинки Бережинська з хороших передач Курасової знову повернула Україні вісім очок переваги – 26:18. А на екваторі цієї чверті Ягупова з-за дуги вперше в матчі зробила перевагою двозначною – 31:20. Заділ Аліни здалеку підтримала і Катерина Дорогобузова. Українки повністю захопили контроль над ходом гри, а блок-шот Ягупової за секунду до сирени поставив ефектну кому на завершення першої половини гри – 42:29.

spitkovska_080614

Після великої перерви наші дівчата продовжили нарощувати свою перевагу і в середині третьої чверті повели +20 (55:35), а завершили передостанню десятихвилинку вже з 30-очковою перевагою – 67:37. Вадим Чечуро дав пограти всім баскетболісткам приблизно однаковий час. Збірна України стартувала у кваліфікації більш ніж з переконливої перемоги. Другий поєдинок у Фінляндії наші дівчата проведуть 10 червня о 19:00.

Головний тренер жіночої збірної України Вадим Чечуро:

«Це складна ситуація для нас – грати наші ігри за кордоном. Ми знали, що збірна Фінляндії – небезпечна команда і нам буде важко грати проти неї. Звісно, були труднощі в першій половині матчу, але в другій ми добре рухали м’яч так і змогли знайти хороші позиції для кидків».

Гравець жіночої збірної України Аліна Ягупова:

«Ми добре грали сьогодні всі разом. Якщо хтось зробив помилку, ми допомагали одна одній. У вівторок буде повністю нова гра, ми просто повинні продовжувати грати так, як ми робили це сьогодні, і тоді, сподіваюся, результат буде таким же».

Головний тренер жіночої збірної Фінляндії Антон Миролюбов:

«Україна була готова до гри, а наш виступ був просто поганий. Збірна України добре рухала м’яч і знайшла своїх стрільців з периметра».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: