Збірна України: Підківка, Маркович vs Чачуа, Страшкевич – 0:1

21 травня 14:50
Переглядів: 316
страшкевич

У вівторок, 20-го травня, у рамках підготовки до еліт-раунду ЧЄ-2014 юнацька збірна команда України U-19 провела товариську зустріч зі збірною України U-20 на стадіоні «Колос» у Борисполі. Матч завершився мінімальною перемогою команди Володимира Горілого – 1:0.

У складі збірної U-20 на поле у другому таймі виходили карпатівці Вадим Страшкевич та Амбросій Чачуа, а за на рік молодшу команду у першому таймі грали їхні одноклубники Роман Підківка та Андрій Маркович.

В одній з атак збірної U-20 карпатівець Вадим Страшкевич віддав передачу на Задерецького, який на швидкості пробив з 15-и метрів у дальній кут воріт – 1:0.

У середині другої половини зустрічі команда U-20 могла збільшити свою перевагу у рахунку, але удар того ж таки Страшкевича прийшовся у поперечину. Після цього гострого епізоду рахунок на табло більше не змінювався до фінального свистка.

Відзначимо, що 21-го травня на збірну України U-20 чекає ще один товариський поєдинок проти київського «Арсенала».

Україна U-19 – Україна U-20 – 0:1

Гол: Задерецький (68).

УКРАЇНА U-19: Підківка (Сарнавський, 46), Качараба, Лук'янчук (Ткачук, 46), Полегенько, Танковський (Коваленко, 46), Чумак, Радченко (Банасевич, 46), Білоног (Луканов, 46), Бесєдін (Яремчук, 46), Харатін (Габелок, 46), Маркович (Соболь, 46).

УКРАЇНА U-20: Баштаненко, (Бабійчук, 46), Даценко (Йоша, 46), Мірошник (Філімонов, 46), Аксьонов, Хобленко (Маїк, 46), Фаворов (Ярчук, 46), Горбунов (Страшкевич, 46), Задерака (Чачуа, 46), Задерецький, Мишенко, Фатєєв (Данченко, 46).