Збірна України: Після важкої перемоги – відновлювання

31 січня 22:50
Переглядів: 149
футзал збірна

За розкладом перебування національних збірних на чемпіонаті Європи усім їм напередодні матчу надається тренування безпосередньо на арені проведення ігор групового етапу – на «Лотто Арені». О 12.00 за місцевим часом мала можливість провести годину в цьому чудовому спорткомплексі і збірна України, яка напередодні здолала команду Румунії 1:0.

Природньо, що на цьому тренуванні у гравців не було великих навантажень, а носило воно відновлювальний характер. Варто зауважити, що в тренуванні не приймав активної участі голкіпер Євген Іваняк, який у другому таймі матчу з румунами отримав пошкодження у стику у своєму карному майданчику з Максимом Павленком. Тому, вже вирішено, що проти збірної Бельгії Євген не гратиме, а швидкість його відновлення залежить як від роботи медичного персоналу, так і організму футболіста.

Решта гравців повністю здорові, і у доброму гуморі після важкої і важливої перемоги відпрацювали на майданчику. Оскільки збірна України ще не рішила завдання виходу до наступного раунду, то ніякої розхолодженості у футболістів немає. Після традиційної пробіжки та розминки, тренування біло присвячене опробування деяких тактичних варіантів ведення гри, а також награванню стандартних положень та грі з п’ятим гравцем та «проти п’ятого».

Після обіду у гравців збірної буде майже три години вільного часу. Варто додати, що на перегляд матчів четвертого ігрового дня футболісти не виїжджатимуть. Це зроблене в двох причин – по-перше, для збереження емоцій футболістів, і по-друге – в п’ятницю гратимуть команди груп С та D, матчі з якими для нашої збірної в перспективі поки ще не актуальні. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: