Збірна України провела відкрите тренування у Кончі-Заспі

17 листопада 23:34
Переглядів: 126
україна

У понеділок, 17 листопада, національна збірна команда України провела відкрите тренування на навчально-тренувальній базі київського «Динамо» у Кончі-Заспі.

Футболісти збірної України з’явились на тренування у доброму гуморі та протягом 15 хвилин спілкувались з представниками мас-медіа з приводу завтрашнього товариському матчу національної команди зі збірною Литви.

Після цього «синьо-жовті» розпочали тренування. Погода зустріла футболістів передзимовою прохолодою – повітря над тренувальним майданчиком футбольного комплексу у Кончі-Заспі охололо до нуля градусів за ртутним стовпчиком. Саме тому гравці національної команди із завзяттям виконували вправи для розминки, після чого тренерський штаб збірної надав можливість хлопцям зігрітися.

Футболісти, поділившись на групи, взяли участь у тренувальних естафетах з ведення м'яча на швидкості та продемонстрували спринтерські якості під час забігів на короткі дистанції. Крім того, гравці національної команди сформували своєрідний «квадрат» та виконали вправи з передачі в один дотик м’яча один одному.

Друга частина тренування була присвячена безпосередньо футболу, гравці провели тренувальну двухсторонку. Воротарі традиційно тренувались окремо. Зазначимо, що у тренувальному процесі взяли участь 23 гравці, які й кували перемогу збірної України у Люксембурзі, тобто травмованих після останнього кваліфікаційного матчу у складі національної команди немає.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: