Збірна України провела відкрите тренування

20 травня 23:02
Переглядів: 523
ффу

У вівторок, 20 травня, національна збірна команда України провела відкрите тренування на навчально-тренувальній базі київського "Динамо" у Кончі-Заспі.

Футболісти збірної України протягом 15 хвилин спілкувались з представниками масс-медіа з приводу найближчого товариського матчу національної команди зі збірною Нігеру.

Після цього "синьо-жовті" розпочали тренування. Гравці національної команди із завзяттям виконували вправи для розминки. За традиційними колами по стадіону для розігріву загальна група гравців зайнялался груповими та командними вправами з передаванням м’яча з рук до рук, розігріваючись перед більш інтенсивним тренуванням. Бігові заняття на тренування реакції та швидкості мислення на полі чергувалися із розминкою м’язів. Окремо разом з тренерами працювали голкіпери національної команди.

Після цього футболісти розділилися на шість груп, провівши на швидкість тренувальні естафети задля покращення майстерності контролю м’яча. Згодом складність вправ було підвищено, гравці мали виконувати такі ж самі вправи, але із використанням двох м’ячів. Після завершення вправ по роботі із м’ячем футболісти розділилися на команди і провели двухсторінку.

Зазначимо, у таборі національної команди були відсутні захисник донецького "Шахтаря" Ярослав Ракицький, півзахисник київського "Динамо" Олег Гусєв та нападник дніпропетровського "Дніпра" Євген Селезньов, які через травми не беруть участь у навчально-тренувальному зборі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: