Збірна України - п'ята на чемпіонаті Європи в Литві

15 червня 17:18
Переглядів: 524
Регбі

Чоловіча збірна України з регбі-7 завершила виступ на чемпіонаті Європи в Каунасі.

У матчі за 5-е місце підопічні Вадима Колишкіна зустрічалися з другою збірною Литви. І треба сказати, що все ж клас наших хлопців був явно вище. Україна весь матч грала першим номером і на 4-й хвилині зустрічі цілком заслужено вийшла вперед, завдяки спробі В'ячеслава Пономаренко 5:0. Під завісу першого тайму українці подвоїли перевагу. Прорив Олега Косарєва по краю завершився передачею на В'ячеслава Пономаренко, який оформив дубль 10:0. Реалізація Сергія Гарькавого 12:0. Перерва.

У дебюті другої половини матчу Литва повернула інтригу в гру, поклавши спробу з реалізацією 12:7. Втім, більше таких помилок в обороні українці не допускали. Більш того, в кінцівці зустрічі позиційна атака «жовто-синіх» завершилася занесенням Олега Косарєва по краю. У підсумку 17:7, і збірна України посідає п'яте місце.

Україна (12) 17:07 (0) Литва-2

Відзначимо, що паралельно з підсумкової п'ятої позицією на турнірі подопечнеи Вадима Колишкіна завойовували трофей «Плейт».