Збірна України розбила усіх суперників, не пропустивши жодного голу і перемогла у європейському турнірі

18 жовтня 13:30
Переглядів: 133
Ветерани

Українська національна збірна ветеранів футболу завоювала золоті медалі на Європейських іграх майстрів-2015, які завершились у Франції. 

До змагання допускали національні збірні ветеранів, а також клуби, котрі виграли національні першості у вікових категоріях 35-40 та 40+. Загальне число команд склало 16, їх розбили на 4 відбірні підгрупи. Україну представили три колективи: національна збірна, ФК "Пирятин" (35-40) і команда "Харківська" (40+).

Національна збірна ветеранів України потрапила у групу А, де її суперниками стали клубна команда "Франція-Південь", збірні Швайцарії та Бразилії. У складі нашої збірної виступали Ігор Шуховцев, Валентин Полтавець, Ігор Костюк, Едуард Цихместрук, Олег Саленко, Віктор Хлус, Василь Рац. Єдиним досі граючим футболістом команди виявився форвард і президент "Олімпіка" Владислав Гельзін.

Збірна України розбила усіх суперників, не пропустивши жодного голу на груповій стадії.

Україна - Франція-Південь 5:0 (Гельзін-2, Собуцький, Цихместрук, Мочуляк)

Україна - Швайцарія 4:0 (Полтавець-2, Рац, Кериджан)

Україна - Бразилія 7:0 (Полтавець-2, Костюк-2, Собуцький, Гельзін-2)

У 1/4 фіналу збірна України перемогла національну збірну ветеранів Франції 6:1 (Полтавець-2, Пархоменко, Гельзін-2, Костюк).

В 1/2 збірній України протистояла клубна команда "Франція-Південь". "Синьо-жовті" і тут святкували розгромну перемогу 5:1 (Опря, Костюк, Цихместрук, Гельзін-2).

Відзначимо, що у фіналі всеєвропейських змагань збірна України зустрілась із вітчизняним ФК "Пирятин", який очолює легендарний Іван Шарій. Перемогу у матчі і золоті медалі змагань національній збірній ветеранів України отримав Владислав Гельзін, який забив єдиний гол.

Додамо, що Владислав Гельзін став у підсумку найкращим бомбардиром турніру з 9 голами і отрмав "золоту бутсу".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: