Збірна України U-20 прибула до Нової Зеландії

20 травня 16:15
Переглядів: 77
ффу

Юнацька збірна України прибула до Окленда, найбільшого міста Нової Зеландії, де за 10 днів стартує чемпіонату світу (U-20).

На урочистій зустрічі, що відбулася приблизно о 3-й годині ночі за київським часом, було все – і вітальні промови міської влади, яка приготувала для наших хлопців пам'ятні подарунки, і традиційний танець хака від аборигенів Маорі, і, звичайно, теплі побажання від представників української діаспори, котрі піднесли головному тренеру "синьо-жовтих" Олександру Петракову рум'яний коровай.

Мартін Ферветер, який представляв міський департамент, висловив сподівання, що посланці України, яка нині переживає вкрай непростий період, отримають задоволення від перебування в Новій Зеландії, від організації самого турніру, і зможуть гідно представити свою країну на світовому форумі. Членам синьо-жовтої команди він вручив нефритові кулони - важливі атрибути в культурі народу Маорі.

Вся подорож, з урахуванням зупинок у Стамбулі та Гонконгу, і тривала близько 30-ти годин, і природно, що хлопці втомилися, проте пишний прийом по той бік планети напевне порадував і підбадьорив їх. 

Вже 24-го українці проведуть спаринг з Уругваєм, а 30-го, у матчі-відкритті ЧС-2015 (U-20), зустрінуться з господарями турніру.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: