Збірна України з боксу повернулася на Батьківщину

17 жовтня 17:30
Переглядів: 113
Бокс

Вчора, 16 жовтня, Національна боксерська збірна повернулася до України після виспів на світовій першості, яка проходила з 5 по 15 жовтня у столиці Катару.

Нагадаємо, в активі нашої команди дві бронзові нагороди, які здобули Дмитро Замотаєв (вагова категорія 49 кг) та Геворг Манукян (вагова категорія 91 кг).

«Звичайно, дуже хотілося здобути саме золото. Проте, третє місце це також позитивний результат. Загалом, я та мій тренер Олександр Поліщук залишились за доволі підсумковим результатом. Чемпіон світу показав, що є ще над чим працювати, – зазначив медаліст світової першості Геворг Манукян. – Для мене цей рік був надзвичайно складним. Багато зборів, змагань… Тому, до Нового року я планую дещо відпочити, а вже з початку 2016 розпочати активну підготовку та готуватися до Олімпійських кваліфікаційних змагань. Головна моя мета – Олімпійські ігри у Бразилії».

«Їдучи на світову першість до Катару я, звичайно, націлювався на п’єдестал та здобуття Олімпійської ліцензії. І якщо до медального заліку потрапив, то з путівкою до Ріо, нажаль, не склалося, – розповів призер чемпіонату світу у найлегшій вазі Дмитро Замотаєв. – Результат півфінального поєдинку проти кубинця я вважаю об’єктивним. При рівному двобої судді віддали перемогу моєму опоненту. Як мені здалося Аргілагосу Перезу я дещо програвав у швидкості. Для мене це був неймовірний досвід і я впевнений, що до олімпійських кваліфікаційних турнірів я підійду у всеозброєнні та зможу здобути бажану путівку у Ріо-де-Жанейро».

Підсумував виступи нашої команди у Катарі й головний тренер збірної Дмитро Сосновський: «Брак досвіду виступів на змаганнях подібного рівня – саме цей аспект став вирішальним для багатьох наших бійців на чемпіонаті світу у Катарі. Проте, я хочу зауважити, що практично усі спеціалісти відмітили, що вже сьогодні ми маємо надзвичайно хорошу команду, яка за два роки зможе демонструвати високі результати. Проте, я особисто вважаю, що якщо ми плідно попрацюємо, то результат прийде значно раніше і крові ми ще багато в кого поп’ємо. Думаю, що і ліцензії на Олімпіаду 2016 року ми також здобудемо. Особисто у мене до боксерів немає абсолютно ніяких претензій. Усі хлопці показали якісний бокс та проявили характер на світовій першості у Катарі».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: