Збірна України з футзалу сьогодні ввечері обиратиме капітана

27 січня 21:03
Переглядів: 1349
Овсянніков

Завтра збірна України з футзалу їде у Бельгію на фінальну частину Чемпіонату Європи з футзалу 2014 року, але капітан команди визначатиметься мало не в останній момент перед вильотом. Про це стало відомо під час прес-конференції головного тренера збірної Євгена Ривкіна.

За його словами сьогодні ввечері відбудуться внутрішні збори команди, яка складається з 14 гравців, і буде визначено, хто стане капітаном. Тренер підкреслив. що великі шанси має гравець Дмитро Литвиненко, який був фактичним капітаном команди з жовтня 2013 року. Однак тренер не виключає, що капітаном команди може стати й інший гравець.

Він підкреслив. що всі гравці, які входять до збірної та відбувають завтра у Бельгію, є професійними спеціалістами, готовими до динамічної гри, результат якої передбачити не можливо з об’єктивних причин.

Виконавчий директор Асоціації футзалу України Микола Повисший додав у коментарі після прес-конференції тренера, що Є.Ривкін однозначно має домашні заготовки щодо майбутньої гри, які мають вивести команду до перемоги.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: