Збірна України з вільної боротьби на чверть укомплектована представниками Львівщини

16 січня 12:00
Переглядів: 462
Квятковський

Наказом Міністерства молоді та спорту України № 1345 від 27.12.2013 затверджено Склад національної збірної команди України на 2014 рік з боротьби вільної.

До збірної України з боротьби вільної - від основної до юнацької - включено загалом 208-х борців. Серед них - 47 - представники Львівської області. А це значить, що кожен четвертий «збірник» України представляє Львівщину! У цьому немає нічого дивного, адже за результатами 2013 року Львівська область здобула провідні позиції в рейтингу Асоціації спортивної боротьби України.

Разом з тим, варто відзначити позитивну динаміку приросту, адже у минулорічних списках «збірників» було 39 представників Львівської області.

№ з.п

Прізвище, ім'я та по батькові

Розряд

Вагова категорія

Тренер

 
 

Чоловіки

 

Основний склад

 

1.

Білоцерківський Олег Георгійович 

МСУМК

74

Бураков Г.А., Мацигора Г.М.

 

2.

Гурський Віталій Ярославович

МСУ

55

Кравченко М.А., Копитко Ю.Б.

 

3.

Даценко Михайло Вікторович

МСУ

120

Дух І.Г.,

Копитко Ю.Б.                               

 

4.

Квятковський Андрій Васильович  

МСУМК

66

Копитко Ю.Б., Савлохов Р.С.

 

5.

Одинак Сергій Сергійович

МСУ

74

Копитко Ю.Б.,  Одинак С.Т.

 

6.

Петрів Іван Іванович

МСУ

66

Барна І.А. Дух І.Г.

 

7.

Шуптар Василь Іванович

МСУМК

60

Кисленко П.М., Бураков Г.А.

 

Резерв (кадети, юнаки)

 

8

Ашарін Роман Євгенович

КМСУ

42

Раковський О.Г.,     Кушнір А.

 

9

Гурський Ярослав Ярославович

КМСУ

54

Дух І.,

Кравченко М.

 

10

Попадюк Мирослав Володимирович

КМСУ

42

Дух І.Г.,  Малярчук В.Я.

 

11

Юзвак Олександр Ігорович

КМСУ

50

Раковський О.Г.,     Антонюк Р.

 

Жінки

 

Основний склад

 

12

Балушка Людмила Миронівна   

ЗМСУ

48

Пістун А.І.,

Флуд О.В.

 

13

Безрука Мар'яна Василівна   

МСУ

51

Пукіш М.М., Сазонов О.П.

 

14

Благіня Юлія Олегівна    

МСУМК

51

Сазонов О.П.

 

15

Ващук Оксана Олегівна

МСУМК

72

Палій І.Б.,

 Пістун А.І.

 

16

Гергель Оксана Василівна

МСУ

59

Палій І.Б.,

Пістун А.І.

 

17

Горішна Лілія Романівна

МСУ

51

Раковський О.Г., Раковський В.Г.

 

18

Гусяк Ірина Степанівна

МСУМК

55

Білас П.Л., Сурженко В.В.            

 

19

Когут Олександра Зеновіївна  

ЗМСУ

51

Пістун А.І., Бавдик М.З.

 

20

Лавренчук Тетяна Вікторівна

МСУМК

63

Мельник С.М., Сазонов О.П.                       

 

21

Лівач Марія Василівна   

МСУ

48

Сазонов О.П., Назарчук В.І.  

 

22

Нарепеха Ольга Богданівна

МСУМК

55

Пістун А.І.         

 

23

Рибак Ірина Степанівна

МСУ

48

Раковський О.Г., Раковський В.Г.

 

24

Рижикова Світлана Володимірівна

МСУ

67

Мірзобекян А.П., Пістун А.І.

 

25

Скоблюк Лариса Петрівна

МСУМК

55

Сазонов О.П., Кайда Д.В.

 

26

Ткач Юлія Анатоліївна 

ЗМСУ

63

Пістун А.І.,  Милехин А.М.

 

27

Черкасова Алла Костянтинівна

МСУМК

63

Пістун А.І., Мельник О.О.

 

Кандидати (молодь, юніорки)

 

28

Боднар Софія Юріївна

МСУ

60

Бавдик М.З.

 

29

Боженко Анастасія Валеріївна

МСУ

56

Раковський О.Г., Раковський В.Г.

 

30

Жидачевська Катерина Андріївна

МСУ

63

Палій І.Б.,

 Пістун А.І.

 

31

Загайська Ольга Андріївна

МСУ

40

Раковський О.Г., Ткачишин С.І.

 

32

Кіт Тетяна Орестівна

МСУ

59

Сазонов О.П., Пукіш М.М.

 

33

Колос Мар'яна Орестівна

МСУ

46

Сазонов О.П., Білас П.Л.

 

34

Лівач Оксана Василівна

МСУ

30

Сазонов О.П., Кравченко М.А.

 

35

Мазур Наталія Андріївна

МСУ

65

Раковський О.Г., Раковський В.Г.

 

36

Малик Юлія Іванівна

МСУ

59

Данько Г.В.,  Шахов М.А.

 

37

Павлова Євгенія Геннадіївна

МСУ

43

Кірпіньов Г.В., Сазонов О.П.

 

38

Тичина Людмила Анатоліївна

МСУ

67

Пістун А.І.,          Мельник Г.А.

 

39

Ящук Богдана Тодосіївна

МСУ

44

Одинак С., Пістун А.І.

 

Резерв (кадетки, дівчата)

 

40

Береза Христина Олександрівна

МСУ

60

Сазонов О.П., Кірілов Ю.О.

 

41

Вольська Соломія Анатоліївна

МСУ

56

Кушнір А.М.

 

42

Демко Христина Василівна

КМСУ

44

Сазонов О.П., Вуйцик Я.

 

43

Лисак Ангеліна Вікторівна

КМСУ

56

Кушнір А., Сазонов О.П.

 

44

Остапук Анастасія Ігорівна

МСУ

49

Раковський О.Г., Палій І.В.

 

45

Остапук Ірина Ігорівна

МСУ

56

Раковський О.Г., Палій І.В.

 

46

Сало Юлія Василівна

КМСУ

49

Сазонов О.П., Троц А.О.

 

47

Ямнюк Анастасія Володимирівна

КМСУ

40

Раковський О.Г., Раковський В.Г.

 

 

 

 

/td

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити