Збірна України з вуличного футболу посіла п'яте місце на неофіційному чемпіонаті Європи

23 липня 13:23
Переглядів: 154
мяч

Збірна України, сформована з осіб, які опинилися з кризових ситуаціях, у Вроцлаві (Польща) взяла участь у неофіційному чемпіонаті Європи з вуличного футболу. Команда, до складу якої увійшли тернополяни та гравці жіночої команди «Тернополянка», у боротьбі з 15 командами посіла високе п’яте місце.

Вуличний футбол – це суміш футболу і хокею. Матчі відбувалися у самому центрі Вроцлава на площі Ринок. Там організатори звели невеликий стадіон із трибунами. Сам ігровий майданчик був зі штучним покриттям та бортиками.

– Тернополяни вперше грали в таких умовах, адже їм більше знайомий великий футбол та футзал. Тому на перший порах довелося пристосовуватись до незвичних умов гри, – розповів представник команди, голова громадської організації «Діти – фундація зірок світового футболу» Ярослав Несторович. – Але навіть за таких умов хлопці й дівчата (команда виставила змішаний склад) показала пристойний рівень гри. На жаль, упереджене суддівство арбітрів з Польщі не дозволило колективу потрапити у призову трійку.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: