Збірна України зіграє з Молдовою

26 серпня 20:24
Переглядів: 197
україна

Генеральний директор комерційного партнера ФФУ компанії "УФІ" Олег Шкреба розповів про причини скасування призначеного на 3 вересня товариського матчу нашої збірної з Парагваєм і домовленості з Молдовою:

"За цей матч ми боролися до останнього. До моменту, коли парагвайська сторона поставила під сумнів його проведення, ми вже оплатили їй вартість перельоту і перерахували частину гонорару. Однак буквально на наступний день матч-агент прислав повідомлення, що уряд Парагваю стурбований ситуацією в нашій країні і веде консультації зі своєю федерацією про доцільність польоту до Києва.

Нас попросили надати додаткові гарантії безпеки - і ми направили парагвайцям відповідний лист, підписаний президентом Федерації футболу України Анатолієм Коньковим і главою правління "УФІ" Володимиром Лашкулом. Додавши, що в разі необхідності готові надати гарантії ще й від нашого уряду.

На ранок агент повідомив, що перешкод проведенню матчу не існує. Ми зітхнули з полегшенням, але виявилося, що рано: через день нам надійшов офіційний лист від Парагвайської футбольної асоціації з відмовою і пропозицією зіграти на нейтральній території - в Австрії. Нас цей варіант не влаштував насамперед тому, що ситуація в Україні з моменту підписання договору про товариську гру не стала складнішою, і назвати причину рішення парагвайців форс-мажором неможливо.

Ми підключили дипломатичні канали, посольство Парагваю, змалювали поточну обстановку в країні. Перерахували всі міжнародні матчі, які вже відбулися і мають відбутися найближчим часом в Україні і, зокрема, в Києві - включаючи ігри Ліги чемпіонів і Ліги Європи. Отримавши відмову і після цього, ми запропонували зіграти на згаданому парагвайцями нейтральному полі, але вже 18 листопада - ми якраз підшукуємо суперника для нашої збірної на цю дату. Поки відповіді ми не отримали.

Слід зазначити, що в договорі про проведення матчу Україна - Парагвай існує і пункт про штрафні санкції для наших контрагентів в разі їх відмови грати. Санкції, скажу вам прямо, серйозні, зіставні з гонораром парагвайців.

Протягом доби нам вдалося знайти нового суперника: замість Парагваю 3 вересня зіграємо з Молдовою. Матч розпочнеться о 20.00, а квитки, продані на поєдинок з парагвайцями, будуть дійсні на цю зустріч", - сказав Шкреба.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: