Збірні Стрия та Стрийського р-ну – переможці зональних змагань з волейболу

07 червня 17:30
Переглядів: 87
волейбол
У Стрию пройшли зональні змагання з пляжного волейболу серед дорослих та ветеранів (чоловіки та жінки) у залік XXII спортивних ігор Львівщини та VII обласних ігор ветеранів спорту, присвячені 75-й річниці створення Львівської області.  У зв’язку з поганими погодними умовами ці змагання пройшли у спортзалі Стрийської ДЮСШ.

На урочистій церемонії відкриття усіх учасників привітали та побажали усіляких гараздів заступник начальник Львівського обласного центру «Спорт для всіх» Валерій Янюк та головний суддя змагань, арбітр національної  категорії Дмитро Шнайдер  У шостій зоні разом з господарями змагань – стрийськими волейболістами виступали також збірні Стрийського та Сколівського районів та Трускавця.
 
Як відзначив у розмові зі мною Дмитро Йосипович Шнайдер  усі команди продемонстрували високий рівень підготовки та жагу до перемоги. У результаті напружених та видовищних поєдинків  у підсумковому заліку місця розподілилися так: 
Дорослі чоловічі команди:
Стрий  (В. Дахауер, А. Черешня),
Стрийський р-н (В. Барабаш,  П. Андріїв),
Сколівський р-н
Трускавець.
Дорослі жіночі команди:
Стрийський р-н (Б. Барабаш, О. Лис),
Стрий (Х.Баран, І. Ланіна),
Сколівський р-н
Трускавець    
Ветеранські чоловічі команди:
Стрий  (І. Карда, А. Микитишин),
Стрийський р-н (С. Сакаль,  Ю. Усарський),
Сколівський р-н
Трускавець.
Ветеранські жіночі команди:
Стрий  (Л. Ситор, Л. Столярська),
Стрийський р-н ,
Сколівський р-н
Трускавець
Слід зазначити, що незбаром у Жидачівському районі, на базі відпочинку «Острів» відбудеться фінал обласних змагань з пляжного волейболу, у яких приймуть участь переможці усіх ти зональних груп серед яких будуть і команди Стрия та Стрийського району.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: