Збірну України з футболу на півроку залишили без матчів

05 квітня 07:43
Переглядів: 2616
Україна - Франція - 2:0. Фото голів

Керівництво ФФУ вирішило не організовувати товариські матчі для збірної України в кінці травня

Як розповіли в УФІ (Україна Футбол Інтернешнл), до них звернулося керівництво ФФУ з проханням організувати товариський матч для збірної 2-го вересня. Цікаво, що перший матч відбору на Євро-2016 Україна проведе 8-го вересня. 

Раніше існували різні варіанти тренувальних матчів, які наша команда могла зіграти перед стартом ЧС-2014 у Бразилії (12-го червня). З 30-го травня по 6-те червня Україна могла поїхати в турне і зіграти проти Чилі, Колумбії і Кореї. Також існували варіанти поєдинків проти Румунії, Алжиру, Китаю, Ірландії. Але у ФФУ вирішили, що краще зіграти восени.

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко дуже коротко пояснив причину такого рішення.

"А навіщо нам збирати команду під час відпустки", - сказав він. 

Нагадаємо, що чемпіонат України закінчиться в середині травня і гравці підуть у відпустку. Виходить, що збірна України провела поєдинок проти США 5-го березня, а наступний матч відбудеться аж 2-го вересня, якщо УФІ зможе знайти суперника.

Також цікаво, що 2-ге вересня - це вівторок. У неділю, 31-го серпня, можуть гратися матчі чемпіонату. Важко собі уявити, як збірна гратиме маючи лише один вільний день.

Цікаво, що збірна Іспанії, яка є суперником збірної України по відбору на ЧЄ-2016, 30-го травня зіграє проти Болівії. Збірна Словаччини, яка також буде суперником українців, 23-го травня зіграє проти Чорногорії, а 26-го гратиме з Росією. Також два матчі в травні проведе Білорусь - теж наш суперник. Але наші футболісти будуть у відпустці.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: