Здобутки легкоатлетів Тернопільщини за 2014 рік зібрано у довіднику

11 квітня 17:40
Переглядів: 167
легка атлетика

"Легка атлетики Тернопільщини. Довідник 2014 рік", — таке видання, за усталеною традицією, що склалась вже третій рік поспіль, підготував завідувач відділу організаційної роботи і кадрів Тернопільського обласного ФСТ "Колос", член президії Федерації легкої атлетики України Олександр Степанюк.

У збірці представлено результати виступів атлетів Тернопільської області в сезоні 2014 року, систематизовані на основі протоколів змагань під егідою Федерації легкої атлетики України та Федерації легкої атлетики Тернопільської області. 

За словами Олександра Степанюка, у довіднику проведено окремий аналіз виступів легкоатлетів на стадіонах та у приміщенні. Збірка містить кращі за всю історію результати місцевих атлетів, показаних у прийнятих Федерацією легкої атлетики України вікових групах – у чоловіків, жінок, молоді (не старше 23 років), юніорів (18-19 років), юнаків (окремо 16-17 і 15 та молодших років). Доступна також інформація про дату народження атлетів, відомості про тренерів. А також представлено рекорди світу, Європи, України, області для цих категорій спортсменів, як на стадіонах, так і в закритих приміщеннях.

— У сучасному інформаційному просторі є багато способів донесення інформації до суспільства, — каже Олександр Степанюк. — Але книга, як інформаційне джерело, цінувалася завжди. Тому ні секунди не сумніваюсь, що довідник знайде своїх прихильників.

Автор також виступив із пропозицією до усіх зацікавлених — тренерів, спортсменів, ветеранів легкої атлетики, прихильників "королеви спорту" — обговорити достовірність наведених даних, допомогти скласти якомога повніші реєстри обласних рекордів та кращих результатів атлетів Тернопільщини в різних дисциплінах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: