Здобутки тернопільських спортсменів на етапах Кубку та Чемпіонаті України з велоспорту

04 травня 14:31
Переглядів: 67
велоспорт

Вихованці тренерів обласної ДЮСШ та ШВСМ Володимира Павелка та Романа Зеньо взяли участь у двох етапах відкритого Кубка України в багатоденній гонці з велоспорту на шосе, які відбувались 10-11 квітня в м. Одеса та з 16 по 19 квітня у м. Кіровоград, та чемпіонаті України з багатоденної парної гонки, спринтерського омніуму та групової багатоденної гонки з велоспорту на треку, який з 20 по 23 квітня тривав у м. Львів.

В одеському етапі змагань за Кубок України Тарас Шевчук здобув золоту нагороду в гонці-критеріум на 20 кіл (40 км) серед юніорів.

Анастасія Года в гонці-критеріум на 20 кіл (40 км) серед жінок фінішувала з четвертим результатом. За підсумками двох турів у Анастасії сьома позиція в протоколі Кубка України.

Проте, Анастасія не залишилась без нагороди. В Кіровограді наша землячка з вихованками Миколаївського центру олімпійської підготовки Вікторією Алексеєвою та Вікторією Боднар перемогла в командній гонці.

У командній гонці серед чоловіків, також в Кіровоградському етапі змагань, тернополяни Тарас Шевчук, Владислав Щербань, Віталій Гринів разом з львів’янином Романом Гладишем та харків’янином Олександром Мощенським вибороли бронзову нагороду.

Вже наступного дня, 20 квітня, наші спортсмени переїхали до Львова, щоб взяти участь у чемпіонаті України з велосипедного спорту на треку.

У багатоденній груповій гонці, яка складалася з шести етапів, Анастасія Года у підсумку показала четвертий результат, а саме: скетч 20 кіл – 2 місце; «Датська гонка» – 4 місце; групова гонка на 40 кіл – 3 місце; гіт на 1 коло з місця – 6 місце; групова гонка на 60 кіл  – 3 місце; групова гонка на 80 кіл – 2 місце.

Ще в одному виді програми – спринтерському омніумі, який складався з п’яти етапів, Анастасія Года показала п’ятий результат. А саме: 1 коло з ходу – 5 місце; 1 коло з місця – 7 місце; гіт 500 метрів з ходу – 4 місце; груповий спринт – 5 місце; групова гонка на 30 кіл – 4 місце.

Напруженим видом програми чемпіонату видалася багатоденна парна гонка серед чоловіків. Віталій Гринів та Тарас Шевчук, подолавши десять етапів різних випробувань, здобули срібні нагороди, поступившись парі збірної України у складі Владислава Кремінського з Вінниці та Романа Гладиша зі Львова.

Результати наших спортсменів на етапах перегонів наступні: гіт на 500 метрів з ходу – 3 місце; скетч 30 кіл – 3 місце; гонка з вибуванням – 5 місце; групова гонка 50 кіл – 2 та 3 місця; парна гонка на 120 кіл – 2 місце; скетч 30 кіл – 2 місце; гонка з вибуванням – 3 місце; парна гонка на 120 кіл – 2 місце; групова гонка 30 +30 кіл – 2 місце; парна гонка на 140 кіл – 2 місце.

У спринтерському омніумі серед юнаків, який складався з п’яти етапів, Остап Шевчук показав п’ятий результат, а саме: 1 коло з ходу – 5 місце; 1 коло з місця – 8 місце; гіт 500 метрів – 7 місце; груповий спринт – 7 місце; групова гонка на 30 кіл – 9 місце.

Додамо, що 5-8 травня у Львові відбудуться Кубок України з олімпійських номерів програми та Чемпіонат України з не олімпійських номерів програми з велоспорту на треку. Участь у змаганнях візьме і команда тернопільських велосипедистів.

А саме зараз Тарас Шевчук, Віталій Гринів та Владислав Щербань виступають на міжнародних змаганнях з велоспорту на шосе, які проходять у Польщі.