Здобутки тернопільських велосипедистів на міжнародних змаганнях "Гран Прі-Галичина"

20 травня 11:00
Переглядів: 144
Велоспорт

У Львові уже традиційно проводяться міжнародні з велосипедного спорту на треку змагання класу 1 «Гранд Прі-Галичина». Цьогоріч на полотно єдиного в Україні треку вийшла еліта велосипедного спорту – в категорії чоловіки, жінки, юніори та юніорки змагались 94 спортсмени з України, Польщі, Литви, Азербайджану та Чехії. Впродовж чотирьох днів суддям на чолі із міжнародним комісаром Мірко Монті (Італія) потрібно було визначити переможців у семи видах програми, в тому числі й гонці «Омніум», яка складається із шести етапів. Під керівництвом тренера велосипедної бази «Золоті колеса» Тернопільського обласного відділення КФВС МОН України Володимира Павелка, участь у змаганнях брала і тернопільська команда в складі майстрів спорту України міжнародного класу Віталія Гриніва та Тараса Шевчука (ТНЕУ), майстрів спорту Анастасії Годи (ТНПУ ім.В.Гнатюка, ШВСМ), Владислава Щербаня (Технічний коледж ТНТУ ім. І.Пулюя, ОДЮСШ), Віталія Хоміва та Назара Покойового і Артема Олійника, які виступали серед юнаків.

Срібну медаль у груповій гонці на очки здобув Тарас Шевчук, не зовсім успішною для нього став «Омніум» – лише 111 місце. Кращий результат у міжнародній гонці в Віталія Гриніва стало п’яте місце в гонці «Омніум» та восьме місце в груповій гонці на очки. Анастасія Года в груповій гонці посіла п’яте місце, в гонці «Скретч» – 7 та в «Омніум» – 9. Щербань Владислав змагаючись в категорії «Еліта» в гонці «Скретч» посів 8 місце.

Паралельно із міжнародною гонкою проводились змагання Чемпіонату України з неолімпійських номерів програми. Тут нашим тернополянкам вдалось виступити краще. В скарбничку тернопільського велоспорту вони принесли п’ять медалей різного ґатунку. Владислав Щербань тричі піднімався на п’єдестал пошани: в груповій гонці на очки Влад здобув перемогу, двічі став бронзовим призером в індивідуальній гонці переслідування та гонці скретч.

Ще дві медалі на рахунку у наших «міжнародників» в індивідуальній гонці переслідування: «золото» в Гриніва Віталія, «бронза» у Шевчука Тараса. За крок від п’єдесталу в цій же гонці зупинилась Анастасія Года – 4 позиція.

Сезон в розпалі, попереду ще багато стартів. Бажаємо успіху нашим спортсменам!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: