Здобутки тернопільських велосипедисток у маунтинбайку

15 жовтня 11:00
Переглядів: 87
Маунтенбайк

З початку жовтня в Україні відбувся ряд змагань із маунтинбайку. Вдало виступили у цих перегонах тернопільські велосипедистки. Так, у чемпіонаті України з маунтинбайку (крос-кантрі елімінатор - фінал), що відбувся у Кам’янці-Подільському, серед жінок Ірина Слободян зайняла четверте місце, а Наталя Кромпець стала сьомою.

На чемпіонаті України з маунтинбайку (крос-кантрі на короткому крузі), що пройшов у Чернівцях, Наталя Кромпець здобула срібну нагороду, Ірина Слободян була четвертою, Ілона Мацієвська – восьмою. Срібну медаль на цих змаганнях виборола також Христина Фірман серед дівчат.

У маунтинбайку (4Х) серед жінок Ірина Слободян стала бронзовою призеркою, Ілона Мацієвська посіла четверте місце, а Наталя Кромпець – п’яте. Серед дівчат Христина Фірман була шостою, серед юніорок Христина Сеньк – четвертою, а Мар’яна Сеньк – п’ятою.

А у фіналі Кубка України з маунтинбайку (крос-кантрі) у тернополянок дві медалі: Христина Фірман завоювала «золото», а Ірина Слободян – «срібло».

Чемпіонат України з маунтинбайку (крос-кантрі елімінатор - Фінал) 02-04.10.2015 р. м. Кам’янець-Подільський

Жінки: Слободян Ірина – 4 місце.

Кромпець Наталя – 7 місце

Чемпіонат України з маунтинбайку (крос-кантрі на короткому крузі) 08-10.10.2015 р. м. Чернівці

Жінки: Кромпець Наталя – 2 місце