"Зелено-біле" дербі. "Волинь" Луцьк - "Карпати" Львів. Анонс

17 квітня 14:06
Переглядів: 719
Волинь Карпати

Українські клуби давно переживають клопоти. Це стосується не тільки львівських «Карпат», які залишаються у пошуках своєї гри, але і їхнього найближчого противника – луцької «Волині». Нині лучани ніби клуб-привид. Одні кажуть, що «Волинь» перестала існувати, а інші заявлять, про народження нового клубу. І все б нічого, але про таку казуїстичну ситуацію розповідає перший «футболіст» Волині на прізвище Кварцяний, який «осідлав» у даному регіоні усі можливі посади, а тепер мітить на місце в …дніпропетровському «Дніпрі». З цього виходить, що пан Віталій не тільки «мотиватор», але й неперевершений …аматор футболу.

Але не може так бути, щоб не похоронивши небіжчика, його праобраз заявляють під іншими документами, але у нижчій лізі.

Цікаво, чи хтось навчить українських «фахівців» чесно працювати у футболі? Бо такого «крутійства», яке процвітає в Україні, не потерпить жодне цивілізоване суспільство.

Невідомо, для чого та «Волинь» наражає інші команди на зайві видатки, але ця тема повинна бути цікавою першочергово для правоохоронних органів.
Спортсмени, витрачаючи сили і здоров’я, стараються грати якнайкраще і приносити лучанам радість. Вони, звичайно, молодці, от би й керівники пішли цим слідом. Лучани від своєї «Волині» очікують перемоги, а голи спроможний забивати ще незабутий у Львові Дмитро Козьбан. Свою надійність у воротах прагнутиме довести Богдан Шуст, На мою думку, тренер Кварцяний повинен віддати перевагу при визначенні стартового складу саме цим футболістам.

Але прогнозувати склад луцької команди неможливо. Кожен із заявлених гравців може стати потрібним команді в останній момент. Хоча із дебютантів цього року за «Волинь» грали Юрій Романюк, Артем Дудик і Ярослав Деда. Залишились в команді ще два легіонери – Івіца Жуніч і Міха Ґоропевшек.

Непереконливо виступають і карпатці. Після щасливого «відскоку» у поєдинку з «Олександрією», стріли критики летіли на адреси гравців, тренерів і навіть керівників клубу. До того ж, команда, яку тренує Володя Шаран, учора завдала поразки луганській «Зорі» - 2:0 і сплутала багатьом карти.

У Львові наївні люди продовжують марити єврокубковою мрією, тому вкотре сподіваються на перемогу «Карпат». От біда, що востаннє львів’яни раділи перемозі своєї команди 28 листопада минулого року, коли «рознесли» донецький «Олімпік» - 4:1. Після цього успішного результату було 4 поразки і 2 нічиїх.

Не помічники «Карпатам» Павло Ксьонз, Ґеґам Кадимян і Андрій Гітченко. Невідома ситуація і з Денисом Кожановим, якого керівник клубу у совковому стилі відправив у дубль на …перевиховання.

Хочеться вірити, що після останнього матчу в команді Володимира Безуб’яка знайдеться місце для талановитого Андрія Марковича.

Зрештою, за підтримки львівської публіки в Луцьку «Карпати» повинні поборотися за свою перемогу. Принагідно, що на Волині львів’янам щастить …більше.

Суддя матчу - Сергій Березка з Київської області. Місце зустрічі – Луцьк, стадіон «Авангард». Старт гри о 14:00.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: