"Згадати все. 2014". Повернення футболу на "Рух"

16 січня 10:43
Переглядів: 184
рух

Завершуємо нашу рубрику "Згадати все. 2014" у якій згадуємо основні події з футбольного життя міста у році, що минув. І топ-новиною 2014 року стало повернення футболу (хоч і аматорського) на центральний стадіон області "Рух".

Новина про розрив тандему "Ніка-Тепловик" мала дві сторони медалі - з одного боку "Ніка" вперше стартувала як самостійний проект в Чемпіонаті області, а з другого - "Тепловик" відправився у Другу лігу.

Нова команда отримала назву "Ніка-Івано-Франківськ". Основу колективу склали гравці яремчанських "Карпат" на чолі з головним тренером Володимиром Ковалюком. Юнацький склад очолив відомий на Прикарпатті нападник Андрій Нестерук. Домашні матчі команда проводить на міському центральному стадіоні "Рух".

На перший матч "Ніки" в новому сезоні завітали близько 1000 любителів гри мільйонів. Було помітно, що міщани засумували за футболом, та й охочих глянути на новостворену команду також вистачало. На жаль, попри відчутну підтримку, франківці поступилися долинському "Нафтовику" - 0:1. Протягом сезону "Ніка" на домашньому для себе стадіоні здобули лише дві нічиї в Чемпіонаті області (перемогу над "Славією" анульовано). Але все ж першу і єдину поки перемогу на "Русі" (в офіційних матчах) команду святкувала в Кубку області, обігравши "Дністер-Рітас" - 9:1.

Зроблено перший і основний крок - Івано-Франківськ отримав нову перспективну команду, з якої, надіємось, і розпочнеться відродження професійного футболу у місті.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: