Жданов попросив Синютку, аби гроші на ДЮСШ використали за призначенням

16 січня 21:17
Переглядів: 497
жданов

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов звернувся із проханням до очільника Львівської ОДА Олега Синютки прослідкувати, аби виділені гроші на дитячо-юнацькі спортивні школи потрапили саме туди, а не були використані в інших цілях.

Про це міністр сказав вчора, 15 січня, під час офіційного відкриття другої черги Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту України у Турківському районі на Львівщині.

Він розповів, що вчора, 14 січня, відбулася нарада із Президентом України щодо децентралізації та передачі певних повноважень і бюджетних наповнень місцевим органам влади.

«Хотів би звернути вашу увагу на те, що дитячо-юнацькі спортивні школи теж передані на місцевий баланс. На них виділені певні кошти. Звертаюсь до вас (Олега Синютки, – ред.) з проханням, аби кошти, які виділені на ДЮСШ, на ці школи і пішли», – сказав міністр.

Він розповів, що сьогодні дізнався із ЗМІ про те, що одну із спортивних шкіл Києва припинили фінансувати. Жданов пообіцяв розібратися, «чому це так відбулося».

«Не можна при гарній справі – децентралізації, коли передаються повноваження на місця – втратити масовий спорт. Тому працюватимемо спільними зусиллями. Адже єдина альтернатива пияцтву серед підлітків – це спорт, різні секції. Функція держави, моє завдання, завдання губернатора – це надати таку альтернативу», – сказав Ігор Жданов.

Водночас міністр у коментарі журналістам додав, що раніше ДЮСШ фінансував Фонд соціального страхування. Цьогоріч фінансування шкіл передано на місцевий бюджет з відповідними коштами.

«На жаль, під час перехідного періоду завжди існують проблеми. Будемо говорити із керівником області, аби ті кошти використовували на ДЮСШ, а не, до прикладу, на ремонт доріг», – сказав Ігор Жданов.

Від додав, що вимагатиме від начальника управління молоді та спорту Львівської ОДА Юрія Майбороди звіт про кількість дитячо-юнацьких спортивних шкіл та стан їхнього фінансування.

«І так буде з кожним начальником обласного управління спорту. Я за це особисто відповідатиму», – пообіцяв міністр.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: