Желько Лукаїч": "Ми добре відіграли сезон і зайняли хорошу позицію"

28 березня 00:08
Переглядів: 144
лукаїч

Головний тренер Політехніки-Галичини був задоволений підсумком останнього матчу регулярного сезону для своєї команди.

Саша Васильович, захисник Політехніки:

"Поздоровлення моїм партнерам і уболівальникам. Ми закінчили регулярний сезон з гарним результатом, з хорошою атмосферою. Знову ж скажу: це перемога для асистента Желько Лукаїча, Душаном Гвоздічу, який зараз перебуває вдома, у якого є деякі проблеми.

Сьогодні був важкий матч, потім як Дніпру було нічого втрачати, вони грали з ентузіазмом. У них багато молоді, яка добре грає. Але ми показали свій захист, свою гру і змогли перемогти ".

Желько Лукаїч, головний тренер Політехніки:

"Хочу привітати своїх хлопців з тим, що ми добре відіграли сезон і зайняли хорошу позицію за підсумками регулярного чемпіонату. Та й у нас гарний настрій. Ми зробили все, щоб точно зайняти п'яту позицію. Будемо чекати наступних матчів, щоб зрозуміти, чи зможемо піднятися ще. Втім, найважливіше - відпочити в наступні дні й набратися сил на плей-офф. У нас були проблеми перед грою, тому як Лі пропустив всі тренування через травму, отриману в матчі проти Говерли. Можливо, з цієї причини у нас були проблеми з реалізацією швидких відривів - цей матч ми могли виграти впевненіше. Однак добрий захист дала нам багато іншого хорошого - ми закінчили регулярний сезон перемогою. Можливо, ви хочете знати, з ким ми хочемо грати в плей-офф, але ми про це не думаємо. Взагалі. Ви пам'ятаєте, що Політехніка закінчила минулий сезон на поганий позиції, тому зараз потрібно крок за кроком йти до вершини. Ще раз вітаю своїх гравців ".

"Якби у нас був варіант взяти одного гарного гравця, який дав би команді підсилення, ми це зробили. Але вже пізно".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: