"Жемчужина" – "Рух" 2:1: Усе вирішила 93-тя…

08 квітня 22:30
Переглядів: 333
рух зубар

Як засвідчили очевидці гри на одеському стадіоні «Спартак», в тому числі і заслужені в українському футболі люди (серед них перебував і доволі відомий фахівець Семен Альтман), за підсумками одесько-львівського футбольного протистояння жодна з команд не заслуговувала на перемогу. Та й сам хід матчу підтверджував, що протидії на полі котяться до закономірної нічиєї. Однак штурм «перлинців» уже на доданих арбітром хвилинах приніс їм перемогу. Як би це не прикро звучало для прихильників винниківської команди, напевно, виграв той, хто більше цього хотів…

А загалом – поєдинок минув у рівній, в’язкій, непоступливій та впертій боротьбі. Навіть у дечому дивно, що суперники на двох спромоглися аж на три взяття воріт, бо більшу частину ігрового часу вони провели у єдиноборствах, намагаючись ні в чому не поступатися один одному.

Першими результативною дією відзначилися футболісти з Львівської області. Із правого флангу метрів із 35-ти Ярослав Кінаш виконав штрафний удар, навісивши у карну зону на дальню штангу, там Іван Білий вдало зіграв на випередження, зловивши м’яч уже за мить до його виходу за межі поля, і переадресував його у центр штрафного майданчика, а Святослав Зубар у падінні головою спрямував круглого в сітку. Блискуче розіграний стандарт винниківськими футболістами! Потрібно було розвивати локальний успіх. Та гравці винниківської команди задовольнилися тільки тим, що стримали натиск господарів до перерви.

А вже на початку другої частини зустрічі пропустили. Біда прийшла з правого флангу, де оборонець «Руху» Іван Білий протистояв одному з найкращих бомбардирів одеситів Михайлові Шестакову. «Рухівець» намагався зберегти м’яч, натомість дозволив опонентові продовжити наступ, той прострілив на партнера, а згодом м’яч від Святослава Зубара відлетів до того ж Шестакова, який без проблем вразив ворота гостей.

Після цього загальний сценарій гри не змінився, і здавалося, що матч таки дійде до нічийної гавані. Однак наполегливість одеситів усе ж таки виявилася вирішальною. Вони пішли ва-банк і спробували вирвати перемогу – це їм вдалося не в останню чергу за допомогою посмішки футбольної Фортуни. Віктор Георгієв, який вийшов на заміну лише приблизно на останні 15 хвилин, на третій компенсованій арбітром хвилині після передачі з правого флангу опинився у потрібному місці в потрібний час і остаточно засмутив прихильників винниківського колективу.

«Рух» цього року на виїзді ще не перемагав – і це тенденція неприємна…

«Жемчужина» – «Рух» – 2:1 (0:1)

Голи: Шестаков, 53; Георгієв, 90+3 – Зубар, 33

«Жемчужина»: Ширяєв, Курко, Поспєлов, Потароченко, Вдовиченко, Горбовський (Лазарович, 60), Паламар (Георгієв, 76), Кравченко, Паламарчук, Долинський (Малиш, 46), Шестаков.

Головний тренер: Денис КОЛЧИН

«Рух»: Дяченко, Дмитрух, Чучман, Білий, Романюк, Копина, Кінаш, Габовда (Панасюк, 46), Зубар (Баглай, 83), Г.Баранець, Бохашвілі (Омельченко, 73).

Головний тренер:Руслан МОСТОВИЙ

Попередження: Курко, 55; Малиш, 62 – Білий, 7; Копина, 68; Кінаш, 76

Арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: