Жіноча Суперліга: Перерва минула. Знову в бій

04 лютого 13:45
Переглядів: 102
ТНЕУ
Після паузи відновлюються матчі жіночої Суперліги. В перших в 2017 році іграх чемпіонату 3-4 лютого в Тернополі «Економуніверситет» прийматиме «Дніпрянку», а 5-6 лютого в головному протистоянні ліги ужгородські «Карпати» вдома зустрінуться з «Галичанкою». 
 
«ЕКОНОМУНІВЕРСИТЕТ» (Тернопіль) – «ДНІПРЯНКА» (Херсон)
Тернопіль. Зала ТНЕУ
3 лютого. Початок - 17.00
4 лютого. Початок - 11.00
 
«КАРПАТИ» (Ужгород) – «ГАЛИЧАНКА» (Львів) 
Ужгород. ПС «Юність»
4 лютого. Початок - 17.00
5 лютого. Початок - 11.00

Турнірна таблиця Суперліги

 1
 
Нагадаємо, що цього сезону чемпіонат проходить за оновленим форматом. Під час першої частини всі команди зіграють по 20 матчів. Згідно з турнірною таблицею за підсумками першого етапу команди будуть поділені на дві групи по три команди: група А (команди 1-3 місця) та група В (команди 4-6 місця).
 
На другому етапі всередині кожної групи пройдуть по три з’їзні. Кожна команда прийматиме по одному туру. Таким чином на другому етапі кожна команда зіграє 6 матчів, по три поєдинки з кожним суперником своєї групи. За підсумками другого етапу буде сформовано остаточну турнірну таблицю чемпіонату. Група А визначить місця з 1 по 3, група В – місця з 4 по 6. Всі очки здобуті командами на першому етапі зберігаються і на другому етапі.
 
Зміни в форматі проведені з метою підвищення мотивації команд. Так команди групи В на другому етапі боротимуться за 4 місце, що дає право виступу у єврокубках.  
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: