Жіночі волейбольні команди зіграли матчі четвертого туру

06 травня 11:30
Переглядів: 111
Волейбол

Минулого тижня в Івано-Франківську та Коломиї завершився четвертий тур відкритого жіночого чемпіонату області з волейболу.

В Івано-Франківську зустрічались "Університет-ПНУ" та "ДЮСШ-2" з обласного центру. Тут все завершилось без несподіванок - 3-0 перемогу святкував "Університет-ПНУ". Молоді вихованки ДЮСШ-2 намагались чинити гідний опір досвідченим суперницям і подекуди їм це вдавалось, але дівчата з ВК "Університет-ПНУ" швидко повертали ситуацію під контроль і впевнено доводити партії до перемоги.

Значно цікавішим видався тур в м. Коломия, де вирішувалась доля путівок у фінал чемпіонату області. За право розігрувати медалі зустрічались "Галичанка" м. Галич, "Галичанка-2" м. Тернопіль, "ДЮСШ-Колос" м. Коломия і "ЧНУ" м. Чернівці.

У першій грі "ДЮСШ-Колос" впевнено переграв "Галичанку-2", святкувавши перемогу 3-0 і гарантувавши собі місце у фіналі. Наступними на паркеті зустрілись "Галичанка" і "ЧНУ". Гра була захопливою, суперники не хотіли поступатись, і доля матчу вирішувалась аж в п'ятій партії, де перемогу святкували дівчата з "Галичанки" (3-2 по партіях), і вони ж гарантували собі місце у фіналі. В наступній грі, "ДЮСШ-Колос" програв "Галичанці" 1-3, але обидві команди ще зустрінуться у фіналі. І останніми на майданчику зустрілись "ЧНУ" і "Галичанка-2". Гра була цікавою для глядачів і напруженою для команд. Перемогу святкувала "Галичанка-2" і 3-1 по партіях.

Шостого і сьомого травня відбудеться фінал жіночого чемпіонату області з волейболу у залі ПНУ (м. Івано-Франківськ), початок змагань - о 10:30.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: